Współpraca-ulamex

fotowoltaika

Dla braży fotowotaiki

Dla firm handlowych

Dla firm budowlanych

ogrodzenie metalowe

Dla monterów ogrodzeń

ogrodzenie metalowe

Dla biur projektowych

ULAMEX – wybierz sprawną współpracę biznesową!

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi i dotrzymanie terminowości dostaw nie byłoby możliwe gdyby nie nasza wykwalifikowana załoga pracowników. Firmę Ulamex tworzy zespół profesjonalistów, którzy zadbają aby Twoje zamówienie zostało sprawnie wycenione i dostarczone na czas. Branża stalowa jest niezwykle wymagająca i zmienna. W związku z tym nieustanie pracujemy nad swoimi kompetencjami i organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które pomagają nam być na bieżąco w niezwykle płynnej rzeczywistości rynkowej.

Co możemy zaproponować Twojej firmie?

Stale rozwijamy swoją ofertę i dążymy do zapewnienia zróżnicowanego asortymentu artykułów metalowych. Co więcej, nie ograniczamy się tylko do wybranych standardów – staramy się zorganizować nawet bardziej wymagające i nietypowe wymiary, zgodnie z życzeniem Klienta.

Oferowane przez nas produkty podlegają szczegółowej kontroli: od przyjęcia na magazyn po wysyłkę - dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości towar.

Kto zajmuje się przygotowaniem wycen?

W naszej firmie opracowaliśmy sprawdzony system obsługi klienta. Firma dzieli się na działy obsługujące dany typ asortymentu: stal czarną, stal ocynkowaną, aluminium i stal nierdzewną oraz systemy fotowoltaiczne. Każdy dział podzielony jest na rejony, które z kolei przypisane są do danych handlowców. Dzięki temu każde zamówienie jest sprawnie przekazywane do konkretnej osoby, biegle organizującej transporty w danym regionie.

Jak przygotowujemy wyceny?

Dokonywana przez nas wycena artykułów stalowych jest procesem dynamicznym, który wymaga nieustannej aktualizacji. Sytuacja rynkowa potrafi bowiem zmienić się nawet kilka razy w miesiącu. Nie posiadamy stałej, wysokiej marży przez co jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny na rynku, dostosowane do aktualnych cen producentów.

Przy dokonywaniu wyceny zawsze bierzemy pod uwagę aktualne wartości na rynku stali oraz ilość zamawianych produktów. Ponadto, nieustannie analizujemy działania konkurencji, co pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny.

Lata obserwacji i doświadczeń pomogły nam wypracować sprawdzony i stabilny system transportu. Posiadamy własną flotę, co pozwala nam zaproponować atrakcyjne wyceny i utrzymać niski koszt przesyłki. Dodatkowo, dzięki szerokiej sieci dystrybucyjnej na terenie całego kraju jesteśmy w stanie łączyć transporty, znacznie obniżając koszty przesyłki.

Dobre relacje z klientami to wizytówka hurtowni Ulamex. Stali klienci chętnie do nas wracają na ponowne zakupy - mogą bowiem u nas liczyć na indywidualne wyceny a nawet darmowy transport!

Dlaczego skorzystać z oferty B2B ULAMEX?

- Jesteśmy firmą zlokalizowaną w centralnej Polsce, blisko trasy S8. Łatwo zorganizujemy transport w każdą stronę kraju a w razie potrzeby - bez problemu odbierzesz towar osobiście.

- ULAMEX to szybko rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji. Zaufało nam tysiące firm: małych, średnich i dużych przedsiębiorców. Ponadto z sukcesem poruszamy się po rynkach zagranicznych, niemalże w całej Europie.

- Zapewniamy stałe i regularne dostawy, dzięki czemu zadbasz o optymalne przepływy pieniężne w firmie.

- Zapewniamy wysokiej jakości, magazynowany towar. Dbamy o nasze produkty i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Oferowane przez nas produkty składowane są pod dachem i podlegają regularnej kontroli. Nie zawiedziesz swoich klientów!

- Lata doświadczeń pozwoliły nam na zorganizowanie sprawnego systemu magazynowego, który znacznie przyspiesza proces przygotowania i wysyłki. Wybierz ugruntowanych na rynku specjalistów!

Z jakimi branżami współpracujemy?

Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze zróżnicowanych branż. Uczymy się słuchać naszych klientów i stale dostosowywać swoją ofertę do ich potrzeb. Wśród naszych Partnerów znajdują się firmy z następujących sektorów:

 • Budownictwo: zapewniamy stałe dostawy materiałów dla firm budowlanych i montażystów. Mamy duże doświadczenie we współpracy z producentami i monterami płotów i ogrodzeń. Ponadto, podejmujemy się zaopatrywania nawet najbardziej wymagających projektów: budynków, mostów i innych elementów infrastruktury.

 • Przemysł: w przemyśle stal jest wykorzystywana do produkcji różnego rodzaju maszyn, narzędzi, urządzeń i elementów konstrukcyjnych. Z dumą zaopatrujemy naszych Klientów w materiały niezbędne do procesu produkcji ich produktów.

 • Energetyka: dostarczamy elementy konstrukcyjne dla branży energetycznej. Ściśle współpracujemy z firmami związanymi z tematyką OZE. Posiadamy atrakcyjną i szeroką ofertę elementów do montażu fotowoltaiki.

 • Transport: współpracujemy z klientami z branży transportowej. Nasza stal jest wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju pojazdów, takich jak samochody, ciężarówki czy pociągi.

 • Rolnictwo: od lat zaopatrujemy stałych klientów z gospodarstw rolnych i producentów maszyn rolniczych. Nasze produkty wykorzystywane są do produkcji różnego rodzaju maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, przyczepy, maszyny do zbierania i przetwarzania zboża, itp.

 • Meblarstwo i produkcja artystyczna: wspieramy małe i średnie firmy rękodzielnicze. Chętnie zaopatrujemy producentów nowoczesnych mebli i wyrobów artystycznych o minimalistycznym designie.

 

Masz pytania? Skorzystaj z formularza szybkiego kontaktu. Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!


SZYBKIE ZAPYTANIE

Na zapytania odpowiadamy w godzinach 7-16 od Poniedziałku do Piątku.

 

Jak przebiega szybkie zapytanie

Wypełnij i wyślij formularz

Na podstawie maila przygotujemy ofertę

Wycenę przedstawi twój indywidualny handlowiec

Jakich informacji potrzebujemy do szybkiej wyceny

Aby wycena przebiegła sprawnie potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji:

 • rodzaj asortymentu - jakim produktem jesteś zainteresowany
  Przykładowo: profil 80x80x2
 • gatunek stali - nie zapomnij uzupełnić informacji, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, którymi jesteś zainteresowany.
  Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2
 • ilość towaru - ile sztuk / kilogramów / metrów potrzebujesz? Pamietaj o jednostkach!
  Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2 - 300 MB
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium