O nas

Hurtownia stali Ulamex kontakt

O NAS

"Jeśli będziesz robił to co lubisz, to nigdy nie będziesz musiał pracować" B.Tracy

Drogi Kliencie, czy zastanawiałeś się nad tym dlaczego jesteś właśnie NASZYM KLIENTEM?

Otóż właśnie dlatego, że dajesz nam radość bycia z Wami. Jeśli bedziesz naszą firmę lubił, to nie przyjedziesz do nas tylko po wyroby hutnicze, stal kolorową czy inne produkty.
Sprzedajemy je od trzydziestu lat na rynku. Doświadczenie, rutyna. Oczywista sprawa. Wszystkie firmy starają się być doskonałe, skuteczne, rozwojowe.
To ty Drogi Kliencie spowodowałeś że jesteśmy. To Ty Drogi Kliencie przyjeżdżasz do nas właśnie dlatego, że przez trzydzieści lat uczysz nas:

- czego najbardziej potrzebujesz

- w jakim wydaniu i w jakiej jakości

To nie my decydujemy o tym co sprzedajemy.
To Ty Drogi Kliencie kreujesz od 30 lat nasz rynek.
Dziecięć tysięcy pozycji zgromadzonych w jednym miejscu,
w centralnej Polsce na skrzyżowaniu głównych szlaków drogowych,
z dostępem niemal natychmiastowym. Ale można mieć świetna położenie,
bogaty magazyn, ale Klient jest Jedyny i Niepowtarzalny.
Dlatego śmiało możemy powiedzieć:

My nie pracujemy! My dzięki Tobie robimy to co lubimy.

car

Dostawa jest szybko i na czas


Siedziba naszej firmy znajduje się w centralnej Polsce nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, tuż przy drodze ekspresowej S8, dzięki czemu możemy zapewnić szybką dostawę towaru do każdego miejsca w Polsce. Posiadamy własne samochody, więc transport większych ładunków nie stanowi problemu. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Materiały przechowujemy w magazynie, co zapewnia bardzo szybką realizację zamówień.

coins

Oferujemy konkurencyjne ceny


W naszej hurtowni stali znajdziecie wysokiej jakości materiały charakteryzujące się konkurencyjnymi cenami. Staramy się poszerzać naszą ofertę i podnosić jakość usług. W naszej hurtowni nie mamy stałych cen z narzuconą wysoką marżą. Zapewniamy indywidualną wycenę produktów, dzięki czemu możemy zaoferować najniższe ceny na rynku. Gwarantujemy fachową obsługę oraz dogodne formy płatności.

medal

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży


Hurtownia stali ULAMEX od trzydziestu lat stara się sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. Stale monitorujemy rynek, aby dopasować ofertę do aktualnych standardów. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają kompleksową obsługę klienta od złożenia zamówienia po dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci to dla nas powód do ogromnej radości oraz dumy, ponieważ to dzięki Wam, Drodzy Klienci, możemy robić to, co kochamy.

heart

Posiadamy zaufanych klientów


Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół handlowców, magazynierów oraz kierowców. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i dokładają wszelkich starań, aby spełnić wymagania naszych klientów. Wciąż rozwijamy naszą firmę i poszerzamy zakres działań. Obecnie zaopatrujemy wielu wykonawców ogrodzeń na terenie całej Polski. Aktualnie poszerzamy zakres działań firmy na teren Rumunii oraz innych miast Europy. Jesteśmy stałym dostawcą paneli ogrodzeniowych do znanych firm handlowych, dzięki czemu możecie kupić nasze artykuły w swoim miastach.

yep

Oferujemy najwyższą jakość produktów


Zapewniamy najwyższej jakości wyroby ze stali czarnej, nierdzewnej oraz ocynkowanej; ogrodzenia panelowe, aluminium i elementy złączne do instalacji fotowoltaicznych. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie naszych wyrobów, a jednocześnie zachowanie konkurencyjnych i przystępnych cen dla klienta.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium