O nas

Dlaczego warto wybrać hurtownię stali Ulamex?

Profesjonalna obsługa
Bogaty asortyment
Gwarancja jakości
Indywidualna wycena
Własny transport
Rabaty dla stałych klientów

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży

Hurtownia stali ULAMEX od trzydziestu pięciu lat stara się sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. Stale monitorujemy rynek, aby dopasować ofertę do aktualnych standardów. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają kompleksową obsługę Klienta od złożenia zamówienia po dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci to dla nas powód do ogromnej radości oraz dumy. 

Dostawa jest szybko i na czas

Siedziba naszej firmy znajduje się w centralnej Polsce nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, tuż przy drodze ekspresowej S8.  Dogodna lokalizacja pozwala zapewnić szybką dostawę towaru do każdego miejsca w Polsce. Posiadamy własne samochody i doświadczenie w logistyce. Transport większych ładunków nie stanowi problemu. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Nasze produkty przechowujemy w magazynie, co zapewnia bardzo szybką realizację zamówień.

Posiadamy zaufanych klientów

Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół handlowców, magazynierów oraz kierowców. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i dokładają wszelkich starań, aby spełnić wymagania naszych Klientów. Nie spoczywamy na laurach - wciąż rozwijamy naszą firmę i poszerzamy zakres działań. Obecnie zaopatrujemy wielu wykonawców ogrodzeń na terenie całej Polski. Jesteśmy stałym dostawcą paneli ogrodzeniowych do znanych firm handlowych, dzięki czemu możecie kupić nasze artykuły w swoim miastach.

Oferujemy konkurencyjne ceny

W naszej hurtowni stali znajdziecie wysokiej jakości materiały charakteryzujące się konkurencyjnymi cenami. Staramy się poszerzać naszą ofertę i podnosić jakość usług. W naszej hurtowni nie mamy stałych cen z narzuconą wysoką marżą. Zapewniamy indywidualną wycenę produktów, dzięki czemu możemy zaoferować najniższe ceny na rynku. Gwarantujemy fachową obsługę oraz dogodne formy płatności.

Oferujemy najwyższą jakość produktów

Zapewniamy najwyższej jakości wyroby ze stali czarnej, nierdzewnej oraz ocynkowanej, ogrodzenia panelowe, aluminium i elementy złączne do instalacji fotowoltaicznych. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie naszych wyrobów, a jednocześnie zachowanie konkurencyjnych i przystępnych cen dla Klienta.

O FIRMIE ULAMEX

czlowiek w kasku

Drogi kliencie, czy zastanawiałeś się dlaczego jesteś właśnie NASZYM KLIENTEM?

Otóż właśnie dlatego, że dajesz nam radość bycia z Wami. Jeśli będziesz naszą firmę lubił, to nie przyjedziesz do nas tylko po wyroby hutnicze, stal kolorową czy inne produkty. Sprzedajemy je od 35 lat na rynku. Doświadczenie, rutyna. Oczywista sprawa. Wszystkie firmy starają się być doskonałe, skuteczne, rozwojowe. To ty Drogi Kliencie spowodowałeś, że jesteśmy. To ty Drogi Kliencie przyjeżdżasz do nas właśnie dlatego, że przez trzydzieści lat uczysz nas:

  • czego najbardziej potrzebujesz
  • w jakim wydaniu i w jakiej jakości

To nie my decydujemy o tym co sprzedajemy.

To Ty Drogi Kliencie kupujesz od 35 lat nasz rynek. Dziesięć tysięcy pozycji zgromadzonych w jednym miejscu, w centralnej Polsce na skrzyżowaniu głównych szlaków drogowych, z dostępem niemal natychmiastowym. Ale można mieć świetne położenie, bogaty magazyn, ale Klient jest jedyny i niepowtarzalny. Dlatego śmiało można powiedzieć:

My nie pracujemy! Dzięki tobie robimy to co lubimy!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium