Rury ze ścianką 2mm / Rura ocynkowana i rury stalowe / Stal ocynkowana / Oferta

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Wszystkie rury 2mm dostępne w tej grupie pokryte zostały warstwą ocynku w procesie cynkowania ogniowego. Dodatkowo z asortymentu hurtowni Ulamex można sięgnąć po rury stalowe 2mm ze szwem napylonym. Pojęciem szwu określane jest miejsce zgrzewania płaskownika. Szew napylony to taki, który w miejscu spawu jest pokryty dodatkową warstwą ocynku. Dzięki temu rury stalowe ocynkowane są zabezpieczone przed korozją. Najlepiej sprawdzają się przy tworzeniu konstrukcji, które już nie będą malowane dodatkową powłoką.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria na dziale stali ocynkowanej

 

Rura ocynkowana i rury stalowe 2mm - właściwości

W procesie cynkowania ogniowego rury stalowe 2mm trafiają na kilkanaście minut do kąpieli cynkowej. Po wyschnięciu i samoczynnym ostygnięciu pozostaje na nich warstwa cynku chroniąca stal czarną przed czynnikami atmosferycznymi. Dopóki struktura zewnętrzna nie zostanie przerwana, żelazo zawarte w stali nie będzie się utleniać. Dzięki temu rury stalowe ocynkowane 2mm mogą być bez obaw stosowane na zewnątrz i w miejscach o znacznej wilgotności. Dodatkowo konstrukcje te mają takie same cechy jak inne elementy stalowe. Charakteryzują się przystępną ceną, niewielką wagą i trwałością. Wykonywane z nich konstrukcje są odporne na zginanie i ściskanie, a także łatwe w obróbce.

Rury stalowe 2mm ocynk - zastosowanie

Zabezpieczenie przed korozją elementów stalowych sprawia, że powszechnie znajdują one zastosowanie w przestrzeniach narażonych na wilgoć. Każda rura ocynkowana i rury stalowe pokryte dodatkowym zabezpieczeniem wykorzystywane są poza budynkami. Wykonuje się z nich konstrukcje nośne dla ogrodzenia, obiektów małej architektury ogrodowej czy wspierające ogrodnictwo. Ponadto rury można spawać i łączyć w kratownice bram czy konstrukcji nośnych wiat i garaży. Często rury stalowe ocynk tworzą także konstrukcje balustrad i poręczy.

Rury stalowe ocynkowane sprawdzają się także w wielu innych dziedzinach. W przemyśle wykorzystywane są przy budowie maszyn i konstrukcji ułatwiających ich obsługę. W budownictwie drogowym wykonuje się z nich maszty informacyjne i słupy pod znaki drogowe. Wiele możliwością zastosowania znajduje także w rękach majsterkowiczów. Mogą być z nich wykonywane rozmaite konstrukcje użytkowe i dekoracyjne.

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium