Dla monterów ogrodzeń

Zajmujesz się montażem ogrodzeń panelowych i palisadowych, nowoczesnych bram lub furtek?

Witaj w hurtowni stali i aluminium ULAMEX.

Jeśli prowadzisz działalność w branży montażowej, zajmującej się instalacją ogrodzeń panelowych i bram, to wiesz, jak ważny jest stały dostęp do szerokiej gamy niezawodnych materiałów. 35 lat doświadczenia w handlu hurtowym pozwoliło nam kompleksowo zrozumieć potrzeby naszych partnerów biznesowych, związanych z branżą montażu ogrodzeń.

Wiemy, że czas to pieniądz – dlatego też priorytetowo podchodzimy do realizacji złożonych u nas zamówień.

Zaufanie jakim obdarzyło nas tysiące przedsiębiorców pokazuje, że potrafimy stawać na wysokości zadania.

Decydując się na współpracę biznesową z naszą hurtownią otrzymasz gwarancje stabilnej, szybko realizowanej i bezpiecznej kooperacji.

Mamy bogate doświadczenie we współpracy z monterami ogrodzeń. Z dumą obsługujemy zamówienia firmowe od montażystów z całego kraju. Rozpoczynając współpracę z naszą hurtownią otrzymasz wsparcie doświadczonego handlowca-specjalisty, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę Twoich zamówień.

Kontakt z jedną osobą przyspiesza proces zakupowy i otwiera przestrzeń na przyszłą negocjację cen. W ULAMEX stawiamy przede wszystkim na budowanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami, dlatego też przy dłuższej współpracy oferujemy preferencyjne i atrakcyjne warunki sprzedaży. Przekonaj się!

ogrodzenie metalowe
 
magazyn

Jak składujemy asortyment?

Oferowane produkty składujemy pod zadaszona halą. Dbamy o wysoką jakość produktów i poddajemy je regularnej kontroli aby spełnić wysokie oczekiwania Waszych Klientów.

Czy oferujemy płatności na termin?

Tak – jednakże jest to opcja dedykowana dla stałych Klientów. Płatności na termin są zawsze ustalane indywidualnie i opierają się na analizie dotychczasowych transakcji i relacji w naszej współpracy.

Jak rozpocząć współpracę?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego zapytania. Nasi doświadczeni handlowcy chętnie znajdą rozwiązania dla Państwa potrzeb.

ogrodzenie palisadowe

Warto podkreślić, że nasza hurtownia nie ogranicza się wyłącznie do ogrodzeń panelowych i profili ocynkowanych. Dzięki rozbudowanemu systemowi współpracy między działami firmy, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zorganizować dostawę produktów ze stali czarnej, aluminium, stali nierdzewnej i elementów do fotowoltaiki. Wszystko, co potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu!

Dużą zaletą naszej hurtowni jest też jej lokalizacja. Siedziba firmy mieści się w centralnej Polsce, nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, w bliskim sąsiedztwie trasy S8. Ten fakt, w połączeniu z posiadaniem własnej floty i logistyki powoduje, że jesteśmy w stanie sprawnie dowozić towar na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Umiemy szybko zorganizować transport i realnie oszacować czas dostawy. Dzięki temu zamówiony towar na przedpłacie może być u Ciebie od 2-5 dni roboczych.

Jesteśmy w stanie zorganizować optymalny finansowo transport dla zamówień niepełno paczkowych. Warto wejść z nami w długotrwałą współpracę – nie obciążamy stałych klientów kosztami transportu!

Montażysto! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie: Chcesz przyśpieszyć swój czas wyceny? Przygotuj gotową ofertę dla swojego klienta za pomocą naszego kalkulatora ogrodzenia panelowego!

Kooperacja z profesjonalną hurtownią stali to kluczowy element sukcesu w branży montażowej. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że realizowane projekty będą wykonane na najwyższym poziomie, z materiałów o najwyższej jakości, które dostarczymy zawsze na czas.


SZYBKIE ZAPYTANIE

Na zapytania odpowiadamy w godzinach 7-16 od Poniedziałku do Piątku.

 

Jak przebiega szybkie zapytanie

Wypełnij i wyślij formularz

Na podstawie maila przygotujemy ofertę

Wycenę przedstawi twój indywidualny handlowiec

Jakich informacji potrzebujemy do szybkiej wyceny

Aby wycena przebiegła sprawnie potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji:

  • rodzaj asortymentu - jakim produktem jesteś zainteresowany
    Przykładowo: profil 80x80x2
  • gatunek stali - nie zapomnij uzupełnić informacji, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, którymi jesteś zainteresowany.
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2
  • ilość towaru - ile sztuk / kilogramów / metrów potrzebujesz? Pamietaj o jednostkach!
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2 - 300 MB
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium