Nakrętki zaślepiające

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Nakrętki zaślepiające to produkty, które są wykorzystywane w połączeniu z innymi elementami armatury stalowej. Służą one przede wszystkim do zaślepiania metalowych rur. Produkujemy je na dużą skalę, co pozwala na zaopatrywanie nawet bardzo dużych firm. W naszym asortymencie znajduje się kilka rodzajów zaślepek ze stali nierdzewnej, dzięki czemu wybór odpowiedniego wariantu jest łatwiejszy. Pasują one do rur, które również można kupić w hurtowni Ulamex.

Dzięki stali wykorzystanej do wykonania dostępnych adapterów zyskują one wysoką trwałość i są uniwersalne. Znajdują zastosowanie w budownictwie, w instalacjach przesyłających media, a także w zakładach z wielu gałęzi przemysłu. Cena poszczególnych produktów tego typu zależy od kilku czynników. Wyliczamy ją indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. wielkość zamówienia, typ produktów oraz warunki, w których mają być użytkowane. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybkie wykonanie wyceny, a także atrakcyjne zniżki w przypadku większych zamówień. W skład naszej oferty wchodzi też sprawna dostawa na terenie całego kraju. Dowozimy zaślepki prosto do klienta, dbając o bezpieczeństwo w trakcie transportu. Nasi klienci często zaopatrują się u nas również w inne elementy armatury stalowej

Nakrętki zaślepiające w wielu wersjach

Nasze zaślepki różnią się od siebie przede wszystkim pod względem wymiarów. Kluczowe jest dopasowanie właściwego modelu zwłaszcza pod względem średnicy. Musi być ona kompatybilna z końcówką rury. Tylko wtedy możliwe jest skuteczne zaślepienie elementu instalacji, bez powodowania nadmiernego ucisku czy przecieków. Nakrętki zapewniają łatwy dostęp do poszczególnych elementów rur. Są wytrzymałe, szczelne i bardzo funkcjonalne.

Nasze adaptery wykonano ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, bez względu na wymiary konkretnego produktu. Materiał ten pozwala na stosowanie ich w przemyśle. Ze stali wykonano także trójniki, złącza i wiele innych elementów stosowanych w instalacjach obejmujących rury.

Wytrzymałe zaślepki stalowe

Nasze adaptery wykonano z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na zachowanie elementów w odpowiednim stanie nawet w sytuacji, gdy mają one bezpośredni kontakt ze szkodliwymi czynnikami. Zostały one wyprodukowane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, która wykazuje odporność na działanie takich czynników, jak:

  • promieniowanie UV,

  • kwasy o niższej szkodliwości niż kwas siarkowy,

  • wilgoć,

  • wysokie i niskie temperatury.

Zaślepki stalowe często montuje się na rurach, przez które przepływają substancje o dużej reaktywności z innymi materiałami. To właśnie dlatego znajdują one zastosowanie przede wszystkim w instalacjach przemysłowych. Mogą być wykorzystywane w branży spożywczej czy chemicznej. Przed wyborem odpowiedniego produktu dostępnego w naszej ofercie warto jednak zapoznać się z jego specyfikacją. W ten sposób można upewnić się, że sprawdzi się on w konkretnym zastosowaniu i nie będzie reagował z substancją przepływającą przez rury.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium