Dla branży fotowoltaiki

Zajmujesz się montażem fotowoltaiki lub sprzedajesz elementy do jej budowy? ULAMEX to dobre miejsce do rozpoczęcia stałej współpracy!

Witaj w hurtowni stali i aluminium ULAMEX.

Jeśli zajmujesz się montażem fotowoltaiki, lub handlujesz elementami do jej budowy to wiesz, że w tej branży liczy się czas.

Przez 35 lat działania w handlu hurtowym zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Nauczyliśmy się reagować szybko do zmieniających się warunków i zrozumieliśmy potrzeby naszych partnerów biznesowych w branży fotowoltaicznej.

Jako doświadczona hurtownia jesteśmy w stanie zorganizować duże ilości towaru i posiadamy szeroki zakres oferowanych produktów. Dzięki rozwiniętemu systemowi magazynowemu podajemy realne terminy dostaw i dostępności asortymentu. Twoi Klienci już nigdy nie będą czekać na towar, a zlecenia podejmiesz bez stresu. Postaw na profesjonalną współpracę z doświadczonym partnerem.

Dodatkowo, nieustannie dostosowujemy się do dynamicznej i zmieniającej się branży fotowoltaicznej i poszerzamy naszą ofertę. Od momentu rozwoju działu fotowoltaiki dostarczyliśmy Klientom materiały zarówno do realizacji małych projektów jak i wielkich farm solarnych. Z powodzeniem obsługujemy nawet największe zamówienia.

ogrodzenie metalowe
 
magazyn

Jak składujemy asortyment?

Oferowane produkty składujemy pod zadaszona halą. Dbamy o wysoką jakość produktów i poddajemy je regularnej kontroli aby spełnić wysokie oczekiwania Waszych Klientów.

Czy oferujemy płatności na termin?

Tak – jednakże jest to opcja dedykowana dla stałych Klientów. Płatności na termin są zawsze ustalane indywidualnie i opierają się na analizie dotychczasowych transakcji i relacji w naszej współpracy.

Jak rozpocząć współpracę?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego zapytania. Nasi doświadczeni handlowcy chętnie znajdą rozwiązania dla Państwa potrzeb.

ogrodzenie palisadowe

Współpracując z ULAMEX masz pewność, że otrzymasz również merytoryczne wsparcie dedykowanego handlowca-specjalisty. W naszej firmie regularnie dbamy o podnoszenie kompetencji dot. branży fotowoltaicznej i organizujemy wewnętrzne szkolenia.

ULAMEX słynie z dobrze zorganizowanej logistyki – potrafimy szybko i efektywnie dostarczyć towar do każdego miejsca w kraju. Sprzyja temu dobra lokalizacja: nasza hurtownia mieści się w centralnej Polsce, nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, w bliskiej odległości od trasy S8.

Dostarczamy produkty w szybkim czasie – to fakt. Jednym z naszych głównych celów jest minimalizacja czasu oczekiwania Klientów na dostawę. Wiemy jak ważne jest to zwłaszcza dla monterów fotowoltaiki, którzy zwykle pracują na projektach o ściśle określonych terminach.

Korzystając z oferty firmy ULAMEX otrzymasz również dostęp do szerokiej gamy produktów w hurtowni. Z naszych profili stalowych lub ocynkowanych z powodzeniem zbudujesz nawet najbardziej wymagające konstrukcje dla Klienta. Wszystko, co potrzebujesz – znajdziesz w jednym miejscu. Dzięki rozbudowanemu systemowi współpracy między działami firmy, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zorganizować dostawę produktów ze stali czarnej, aluminium, stali nierdzewnej i elementów do fotowoltaiki.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta biznesowa pozwoli na sprawną realizację Waszych projektów związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych.

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego i złóż darmowe, szybkie zapytanie.


SZYBKIE ZAPYTANIE

Na zapytania odpowiadamy w godzinach 7-16 od Poniedziałku do Piątku.

 

Jak przebiega szybkie zapytanie

Wypełnij i wyślij formularz

Na podstawie maila przygotujemy ofertę

Wycenę przedstawi twój indywidualny handlowiec

Jakich informacji potrzebujemy do szybkiej wyceny

Aby wycena przebiegła sprawnie potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji:

  • rodzaj asortymentu - jakim produktem jesteś zainteresowany
    Przykładowo: profil 80x80x2
  • gatunek stali - nie zapomnij uzupełnić informacji, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, którymi jesteś zainteresowany.
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2
  • ilość towaru - ile sztuk / kilogramów / metrów potrzebujesz? Pamietaj o jednostkach!
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2 - 300 MB
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium