Ekierki - trójkąty PV

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ekierki - trójkąty PV

Ekierki - trójkąty PV do montażu instalacji fotowoltaicznych

Wydajność paneli fotowoltaicznych w dużej mierze zależy od ich położenia i ustawienia. Nie zawsze istnieje możliwość zamocowania ekranów pod optymalnym kątem, dlatego ułatwieniem mogą być ekierki - trójkąty PV. Te konstrukcje przystosowane są do mocowania profili aluminiowych do połaci dachu lub konstrukcji na gruncie. Ułatwiają ułożenie konstrukcji pod wybranym kątem, który będzie najbardziej dogodny dla ekranów.

Wszystkie ekierki - trójkąty PV, które znalazły się w tej grupie, są wykonane z profili aluminiowych o wymiarach 40x40x3 mm. Różnice polegają jednak na samym kształcie elementu konstrukcyjnego. Można wybrać kąt, pod jakim będą nachylone panele. Do wyboru są konstrukcje umożliwiające ułożenie ekranów pod kątem 15 i 30 stopni. Dodatkowo istotny jest wybór orientacji szczytu trójkąta, który może być poziomy lub pionowy. To pozwoli zamocować ekrany fotowoltaiczne zarówno na dachu, jak i ścianie pionowej. Część z oferowanych konstrukcji została wyposażona w standardowe śruby, które ułatwią mocowanie ich do podłoża.

Ekierki - trójkąty PV - właściwości

Konstrukcje ekierek - trójkątów PV ułatwią przeprowadzenie prac montażowych związanych z panelami słonecznymi. Ich wymiary umożliwiają wygodną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Dokładne wymiary i precyzyjnie przygotowane kąty nachylenia sprawią, że montaż przebiegnie szybciej. Ponadto konstrukcje są przygotowane w taki sposób, żeby mocowane profile stabilnie trzymały się ich powierzchni. Będzie to miało wpływ na trwałość całej instalacji.

Ekierki - trójkąty PV wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium. Ten materiał wykazuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, odpornością na zginanie i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto aluminium nie ulega korozji w kontakcie z wilgocią, dobrze wytrzymuje działanie promieni słonecznych czy ujemnych temperatur. Dzięki temu produkt dobrze wytrzyma warunki atmosferyczne, na jakie będzie narażony.

Gdzie stosuje się ekierki - trójkąty PV?

Przy wielu typach połaci dachowej montaż ekierki - trójkąta PV nie będzie potrzebny. Jesli spadek połaci dachowej jest w granicach między 15 a 40 stopni, profile montowane są bezpośrednio do połaci. Tymczasem ekierki - trójkąty PV okażą się niezbędne przy dachach płaskich lub o niewielkim spadku. Często takie dachy wieńczą budynki magazynowe, czy przemysłowe. Mocując do nich trójkąty można ustawić panele pod wybranym kątem bez potrzeby modernizacji połaci dachowej.

Ekierki - trójkąty PV to także popularne rozwiązanie przy instalacjach montowanych na gruncie. Wówczas potrzebne jest utwardzenie podłoża lub stworzenie na powierzchni gruntu podstawy w formie ławy fundamentowej. Montowane do nich trójkąty do fotowoltaiki będą w stanie stworzyć optymalne warunki dla pobierania energii. Prosta konstrukcja wyrobów i brak problemów z montażem sprawią, że ekierki - trójkąty PV znajdą zastosowanie także przy samodzielnym montażu fotowoltaiki.

Dostawa i transport – hurtownia Ulamex

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy na terenie całej Polski. Chętnie podejmiemy długofalową współpracę z firmami. Sprzedajemy ilości hurtowe i detaliczne. Wyślij zapytanie, a nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą i przedstawi indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium