Kraty pomostowe WEMA, kraty WEMA, ocynkowane kraty WEMA, kraty pomostowe, metalowe kraty pomostowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Krata WEMA w hurtowni stali ULAMEX. Pełny asortyment krat pomostowych WEMA dostępny w naszej hurtowni. Aby otrzymać wycenę, złóż zapytanie na naszej platformie B2B. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami w zakresie dostaw krat WEMA w ilościach hurtowych. Dostarczamy kraty wema również klientom indywidualnym.

Ilość produktów spełniających kryteria: 34

Uchwyt kraty pomostowej spinający Uchwyt kraty pomostowej spinający
kpl.
Akcesoria do krat WEMA
zobacz więcej
Uchwyt kraty pomostowej standard Uchwyt kraty pomostowej standard
szt.
Akcesoria do krat WEMA
zobacz więcej
Wycieraczka metalowa z ramką Wycieraczka metalowa z ramką
szt.
Wycieraczki metalowe
zobacz więcej
Wycieraczka metalowa z ramką  500X1000 Wycieraczka metalowa z ramką 500X1000
szt.
Wycieraczki metalowe
zobacz więcej
Wycieraczka metalowa z ramką 400x600 Wycieraczka metalowa z ramką 400x600
szt.
Wycieraczki metalowe
zobacz więcej

Krata WEMA jako popularny produkt z dużą ilością zastosowań

Krata WEMA jest niezwykle popularnym produktem. Swoją popularność zawdzięcza szerokiej gamie zastosowań oraz, wbrew pozorom, stosunkowo estetycznej budowie. Typowych zastosowań krat WEMA jest bardzo dużo, i zostały one opisane już setki razy. Kraty WEMA stosowane są do budowy podestów, przejść. Są również stosowane jako pokrywy kanałów. Dzięki swojej wytrzymałości można jeździć po nich samochodami i różnego rodzaju sprzętem. Oczywiście należy dobrać odpowiednią grubość krat WEMA do rodzaju zastosowania. Inną grubość dobierzemy, gdy kraty WEMA będą zastosowane do ruchu pieszego, a inne gdy domyślnie będą miały jeździć po nich auta osobowe i ciężarowe.

Estetyczna budowa krat WEMA pozwala stosować je także do zastosowań domowych, a nie jedynie przemysłowych. Równe wykończenie i połączenie ze sobą płaskowników, z których wykonane są kraty WEMA, a także równomiernie naniesiony ocynk, sprawiają, że krata WEMA jest przyjemna w odbiorze wizualnym. Niejednokrotnie można się spotkać z kreatywnym wykorzystaniem krat WEMA. Jednym z takich zastosowań jest budowa ogrodzeń. Jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiego a zarazem wytrzymałego ogrodzenia, aby zabezpieczyć ogród przed zwierzętami, takie kraty WEMA, w zupełności spełnią się w tej roli.

Krata WEMA i jej wytrzymałość - dlaczego należy zwrócić na to szczególną uwagę?

Wiele osób kupując kraty WEMA nie zdaje sobie sprawy z faktu, że dobór odpowiedniej grubości ma ogromne znaczenie w późniejszym użytkowaniu. To właśnie wielkość płaskowników z których zbudowana jest krata determinuje jej wytrzymałość. Aby dobrać odpowiednią grubość kraty, należy wiedzieć, jakie będzie jej zastosowanie. Może się wydawać, że krata z płaskownika o wysokości 25mm i grubości 3mm będzie bardzo wytrzymała i w zupełności wystarczy do zastosowania w garażu i jeżdżenia po niej samochodem. Niestety, nie jest to takie proste. Krata WEMA ma określoną wytrzymałość zawsze należy skonsultować się ze specjalistą. Wytrzymałość krat WEMA jest uzależniona nie tylko od grubości i wysokości płaskowników z których jest zbudowana. Kraty WEMA z płaskownika o grubości 3mm i wysokości 30mm są stosunkowo wytrzymałe. Zazwyczaj można używać ich w garażach. Ale zależy to także od wielkości zastosowanej kraty WEMA oraz od ciężaru samochodu. Każdy zakup krat WEMA najlepiej skonsultować ze specjalistą.

Krata WEMA i jej budowa - z czego wykonane są popularne kraty podestowe

Kraty WEMA zbudowane są głównie z płaskowników oraz prętów. Kraty WEMA w hurtowni ULAMEX są zgrzewane. Wokół kraty WEMA znajduje się płaskownik nośny, który w głównej mierze odpowiada za wytrzymałość kraty WEMA. Zgodnie z długością kraty umieszczone są płaskowniki poprzeczne, natomiast wzdłuż szerokości zastosowano drut żłobiony. Całość jest ze sobą zgrzewana tworząc wzór kratownicy. Kraty w hurtowni stali ULAMEX są ocynowane. Taki zabieg sprawia, że kraty wytrzymają bardzo długi czas, nawet podczas zastosowania w warunkach domowych. Norma wykonania ocynku to PN-EN ISO 1461

Krata WEMA - dostawa i transport

Hurtownia stali ULAMEX sprzedaje kraty WEMA w całej Polsce. Mimo, że nasza siedziba mieści się w centralnej części kraju, to nie ograniczamy się tylko do dostawy krat wema w Łodzi i okolicach. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony u nas towar zostaje dostarczony w kilka dni roboczych Sprzedajemy ilości hurtowe oraz detaliczne. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas krat WEMA, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę zamówionych krat WEMA i skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić naszą ofertę.

Polecane kategorie:

Sprawdź nasze artykuły:

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Do czego służą płaskowniki?

Zalety i zastosowanie krat WEMA

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium