Kraty pomostowe WEMA / Kraty i stopnie pomostowe WEMA / Stal ocynkowana / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Krata WEMA w hurtowni stali ULAMEX. Pełny asortyment krat WEMA dostępny w naszej hurtowni. Aby otrzymać wycenę, złóż zapytanie na naszej platformie B2B. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami w zakresie dostaw krat WEMA w ilościach hurtowych. Dostarczamy kraty wema również klientom indywidualnym.

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Krata WEMA jako popularny produkt z dużą ilością zastosowań

Krata WEMA jest niezwykle popularnym produktem. Swoją popularność zawdzięcza szerokiej gamie zastosowań oraz, wbrew pozorom, stosunkowo estetycznej budowie. Typowych zastosowań krat WEMA jest bardzo dużo, i zostały one opisane już setki razy. Kraty WEMA stosowane są do budowy podestów, przejść. Są również stosowane jako pokrywy kanałów. Dzięki swojej wytrzymałości można jeździć po nich samochodami i różnego rodzaju sprzętem. Oczywiście należy dobrać odpowiednią grubość krat WEMA do rodzaju zastosowania. Inną grubość dobierzemy, gdy kraty WEMA będą zastosowane do ruchu pieszego, a inne gdy domyślnie będą miały jeździć po nich auta osobowe i ciężarowe.

Estetyczna budowa krat WEMA pozwala stosować je także do zastosowań domowych, a nie jedynie przemysłowych. Równe wykończenie i połączenie ze sobą płaskowników, z których wykonane są kraty WEMA, a także równomiernie naniesiony ocynk, sprawiają, że krata WEMA jest przyjemna w odbiorze wizualnym. Niejednokrotnie można się spotkać z kreatywnym wykorzystaniem krat WEMA. Jednym z takich zastosowań jest budowa ogrodzeń. Jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiego a zarazem wytrzymałego ogrodzenia, aby zabezpieczyć ogród przed zwierzętami, takie kraty WEMA, w zupełności spełnią się w tej roli.

Krata WEMA i jej wytrzymałość - dlaczego należy zwrócić na to szczególną uwagę?

Wiele osób kupując kraty WEMA nie zdaje sobie sprawy z faktu, że dobór odpowiedniej grubości ma ogromne znaczenie w późniejszym użytkowaniu. To właśnie wielkość płaskowników z których zbudowana jest krata determinuje jej wytrzymałość. Aby dobrać odpowiednią grubość kraty, należy wiedzieć, jakie będzie jej zastosowanie. Może się wydawać, że krata z płaskownika o wysokości 25mm i grubości 3mm będzie bardzo wytrzymała i w zupełności wystarczy do zastosowania w garażu i jeżdżenia po niej samochodem. Niestety, nie jest to takie proste. Krata WEMA ma określoną wytrzymałość zawsze należy skonsultować się ze specjalistą. Wytrzymałość krat WEMA jest uzależniona nie tylko od grubości i wysokości płaskowników z których jest zbudowana. Kraty WEMA z płaskownika o grubości 3mm i wysokości 30mm są stosunkowo wytrzymałe. Zazwyczaj można używać ich w garażach. Ale zależy to także od wielkości zastosowanej kraty WEMA oraz od ciężaru samochodu. Każdy zakup krat WEMA najlepiej skonsultować ze specjalistą.

Krata WEMA i jej budowa - z czego wykonane są popularne kraty podestowe

Kraty WEMA zbudowane są głównie z płaskowników oraz prętów. Kraty WEMA w hurtowni ULAMEX są zgrzewane. Wokół kraty WEMA znajduje się płaskownik nośny, który w głównej mierze odpowiada za wytrzymałość kraty WEMA. Zgodnie z długością kraty umieszczone są płaskowniki poprzeczne, natomiast wzdłuż szerokości zastosowano drut żłobiony. Całość jest ze sobą zgrzewana tworząc wzór kratownicy. Kraty w hurtowni stali ULAMEX są ocynowane. Taki zabieg sprawia, że kraty wytrzymają bardzo długi czas, nawet podczas zastosowania w warunkach domowych. Norma wykonania ocynku to PN-EN ISO 1461

Krata WEMA - dostawa i transport

Hurtownia stali ULAMEX sprzedaje kraty WEMA w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony u nas towar zostaje dostarczony w kilka dni roboczych Sprzedajemy ilości hurtowe oraz detaliczne. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas krat WEMA, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę zamówionych krat WEMA i skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić naszą ofertę.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium