Blacha ze stali S235

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Blacha stalowa czarna S235

Blachy stalowe to nieodłączny element na wielu placach budowy, ale także coraz częściej spotykane w pracach wykończeniowych. Blacha ze stali czarnej S235 to poddany obróbce cieplnej i plastycznej obrobiony stop żelaza oraz węgla. Posiada ona dużą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Cena blach jest niska co w połączeniu z wysoką trwałością czyni z niej produkt niezwykle popularny.

Zastosowanie blachy S235

Blacha czarna znajduje zastosowanie w budownictwie i ślusarstwie. Z blachy czarnej można wykonać elementy konstrukcyjne lub inne rodzaje blach – ryflowaną lub perforowaną. Ponadto blacha czarna jest używana do produkcji elementów stalowych – rur, prętów lub profili.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium