Słupki ogrodzeniowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Słupek do panela ogrodzeniowego w hurtowni stali ULAMEX

Stalowe słupki ogrodzeniowe, przygotowane do używania w ciężkich warunkach. Słupki ogrodzeniowe zostały wykonane z blachy ocynkowanej. Te kolorowe, są zabezpieczone dodatkowo malowaniem proszkowym. Oferujemy duży wybór słupków ogrodzeniowych, zarówno pod względem wysokości jak i kolorystyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na słupki ogrodzeniowe.słupki ogrodzeniowe hurtowni ULAMEX

Słupki do paneli ogrodzeniowych

Słupki ogrodzeniowe to przystosowane do budowy ogrodzeń panelowych, profile ocynkowane zamknięte. Są one docięte na odpowiedni wymiar, co zapewnia bezproblemowy montaż oraz estetyczny wygląd ogrodzeń panelowych. Bardzo dużą zaletą jest fakt, że słupki ogrodzeniowe są malowane proszkowo. Pozwala to zaoszczędzisz czas. Nie trzeba już tego robić po montażu. Podwójna warstwa ochronna tj. cynk oraz malowanie proszkowe, zapewnia bardzo dobrą ochronę. Bardzo estetyczny wygląd, dopasowanie oraz wytrzymałość to kluczowe cechy dzięki którym słupki ogrodzeniowe są tak popularnym materiałem wykorzystywanym do budowy ogrodzeń panelowych.

Słupki ogrodzeniowe metalowe

Słupki ogrodzeniowe są bardzo zróżnicowane. Można rozróżnić wiele wysokości, dopasowanych do konkretnych paneli ogrodzeniowych, a także wiele kolorów. Hurtownia Ulamex, chcąc zapewnić najlepszą ofertę, posiada w ofercie bogaty wybór słupków ogrodzeniowych.

Grubości ścianek w słupkach ogrodzeniowych

W naszej ofercie znajdziesz słupki o różnej grubości. Wszystkie, nawet najcieńsze mają wystarczającą grubość do stworzenia wytrzymałego ogrodzenia.

Słupki ogrodzeniowe 1,25mm

Słupki ogrodzeniowe, które idealnie nadają się do zastosowania w domu jednorodzinnym. Świetnie spisują się w ogrodzeniach działek, ogrodów.

Słupki ogrodzeniowe 1,5mm

Słupki ogrodzeniowe o większej wytrzymałości. Dobrze się spisują zarówno w niskich jak i wysokich ogrodzeniach. Dobrą praktyką jest stosowanie słupków ogrodzeniowych w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, osiedla mieszkaniowe, place zabaw. Większa wytrzymałość słupków ogrodzeniowych zwiększa ogólną wytrzymałość ogrodzenia.

Najpopularniejsze wymiary słupków ogrodzeniowych

Wysokości słupków ogrodzeniowych

Słupki ogrodzeniowe, sprzedawane w naszej hurtowni, można dostać w różnych wysokościach. Dzięki temu, klient ma duży wybór i może dopasować wysokość słupków ogrodzeniowych do swoich preferencji. Wysokość, jaką posiadają słupki ogrodzeniowe, jest także ważna podczas ich doboru do paneli ogrodzeniowych oraz podłoża. Należy zwrócić uwagę na fakt, że słupki wkopujemy w ziemię. Jeśli grunt jest dość miękki bądź piaszczysty, słupki powinny być dłuższe niż w dobrej glebie. Jest to dość ważne, aby słupki ogrodzeniowe były odpowiednio dobrane. Ważnym elementem podczas wyboru wysokości, jest także wysokość panelu. Słupek ogrodzeniowy musi być dopasowany wysokością do naszych paneli ogrodzeniowych.

Najpopularniejsze wysokości, które mają słupki ogrodzeniowe:

  • 2000 mm
  • 2200 mm
  • 2400 mm

Najpopularniejsze wymiary - długość i szerokość

Słupki ogrodzeniowe można spotkać w różnych wymiarach. W zależności od preferencji, używane są różne wymiary. Należy także pamiętać, że słupek, na którym zamontowana zostanie brama bądź furtka, powinien być większy. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze wymiary słupków stosowanych przez montażystów, które jednocześnie można u nas zamówić.

  • 60 mm x 40 mm
  • 100 mm x 100 mm

Słupki ogrodzeniowe jako element ogrodzeń panelowych, a ich popularność

Słupki ogrodzeniowe malowane proszkowo, w kolorach palety ral, swoją popularność zawdzięczają kilku czynnikom.

  • Wytrzymałość: Słupki ogrodzeniowe są wykonane z metalu. Dzięki temu są bardzo wytrzymałym materiałem, zdolnym wytrzymać bardzo duże obciążenia. Wybór grubości ścianki oraz wysokości pozwala dopasować słupki ogrodzeniowe do wymogów jakim musi sprostać ogrodzenie. Oczywistym jest, że ogrodzenie, które zostanie zamontowane jako płot przedszkola, powinno być wytrzymalsze. Ma to zapewnić bezpieczeństwo. Ogrodzenie oparte o słupki ogrodzeniowe bez problemu sprosta wymaganiom. Niezależnie czy zostanie wykorzystane jako ogrodzenie placu dużej korporacji, czy też jako ochrona działki przed dziką zwierzyną.
  • Wygląd: co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale w opinii większości ludzi, ogrodzenia panelowe są po prostu ładne. Estetycznie wykonane, z dbałością o szczegóły, może się podobać. Najpopularniejsze kolory ogrodzeń, to zielony i grafitowy. Połączone słupki ogrodzeniowe z panelami ogrodzeniowymi zapewniają dobrą ochronę, estetyczny wygląd oraz bardzo dobrą widoczność. Panele ogrodzeniowe sprzedawane w naszej hurtowni mają wielkość oczka 50 mm na 200 mm. Jeśli chcemy uzyskać trochę większą prywatność, można wykorzystać w tym celu drzewka. Bardzo często, wzdłuż wybudowanego ogrodzenia, sadzi się drzewka ozdobne. Pozwalają zakryć prześwit, który zapewniają ogrodzenia panelowe.
  • Cena: słupki ogrodzeniowe, wykorzystywane w ogrodzeniach panelowych, są stosunkowo tanie. Za dobrą cenę, jesteśmy w stanie wybudować wytrzymałe ogrodzenie, które będzie można użytkować przez długie lata. W porównaniu z ogrodzeniami murowanymi, słupki są o wiele tańszym rozwiązaniem. Ochrona poprzez ocynk oraz malowanie proszkowe zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość. Słupki ogrodzeniowe to świetna alternatywa dla ogrodzeń murowanych.

 

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium