Dla firm handlowych

Handlujesz artykułami stalowymi, ogrodzeniami, itp.? Szukasz sprawdzonego i terminowego dostawcy? Jesteś w dobrym miejscu!

Witaj w hurtowni stali i aluminium ULAMEX.

Jeśli prowadzisz działalność w branży handlowej, zajmującej się sprzedażą artykułów metalowych to wiesz, jak ważne jest zorganizowanie sprawnej i niezawodnej sieci dystrybucji.

Potrzeby i wyzwania przed jakimi staja firmy handlowe są nam niezmiernie bliskie. Ponad 35 lat działalności w handlu hurtowym pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia.

Co zyskujesz współpracując z nami? Współpraca z nami to gwarancja otrzymania produktów na czas – w ULAMEX posiadamy własną flotę i logistykę, dzięki czemu transport na terenie całego kraju nie stanowi dla nas wyzwania. Nasza siedziba mieści się w centralnej Polsce, nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, w bliskiej odległości od trasy S8. Szybki załadunek i sprawny transport – to nasze znaki rozpoznawcze.

ogrodzenie metalowe
 
magazyn

Jak składujemy asortyment?

Oferowane produkty składujemy pod zadaszona halą. Dbamy o wysoką jakość produktów i poddajemy je regularnej kontroli aby spełnić wysokie oczekiwania Waszych Klientów.

Czy oferujemy płatności na termin?

Tak – jednakże jest to opcja dedykowana dla stałych Klientów. Płatności na termin są zawsze ustalane indywidualnie i opierają się na analizie dotychczasowych transakcji i relacji w naszej współpracy.

Jak rozpocząć współpracę?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego zapytania. Nasi doświadczeni handlowcy chętnie znajdą rozwiązania dla Państwa potrzeb.

ogrodzenie palisadowe

Dlaczego warto z nami współpracować? Znamy trendy rynkowe i jesteśmy na bieżąco z panującą sytuacją rynkową. Nie mamy stałych, wysokich narzuconych marż, przez co jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną wycenę.

Decydując się na współpracę z naszą hurtownią otrzymasz wsparcie dedykowanego handlowca-specjalisty, który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie Twoich wycen i dalszy, regularny kontakt. Zadbamy o to, aby nigdy nie zabrakło Ci towaru. Zostań niezawodnym dystrybutorem w okolicy – wejdź we współpracę z Ulamex i zyskaj zaufanie i lojalność przyszłych klientów.

W ULAMEX dbamy o budowanie długotrwałych relacji biznesowych, dlatego też będąc stałym klientem naszej hurtowni otrzymasz priorytetowe i preferencyjne wyceny. Warto z nami współpracować!

Zapewniamy regularne i stałe dostawy. Mamy wysokie stany magazynowe i bezpiecznie obsługujemy nawet największe zamówienia. Współpracując z nami możesz zamówić towar na czas i usprawnić tym samym zarządzanie finansami w firmie. Ponadto, posiadamy szeroki asortyment, dzięki czemu w razie konieczności domówienia zróżnicowanych produktów, nie musisz szukać innych dostawców.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta biznesowa pozwoli na wzbogacenie asortymentu Waszego sklepu i pomoże w dotarciu do szerokiego grona odbiorców!

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego i złóż darmowe, szybkie zapytanie.


SZYBKIE ZAPYTANIE

Na zapytania odpowiadamy w godzinach 7-16 od Poniedziałku do Piątku.

 

Jak przebiega szybkie zapytanie

Wypełnij i wyślij formularz

Na podstawie maila przygotujemy ofertę

Wycenę przedstawi twój indywidualny handlowiec

Jakich informacji potrzebujemy do szybkiej wyceny

Aby wycena przebiegła sprawnie potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji:

  • rodzaj asortymentu - jakim produktem jesteś zainteresowany
    Przykładowo: profil 80x80x2
  • gatunek stali - nie zapomnij uzupełnić informacji, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, którymi jesteś zainteresowany.
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2
  • ilość towaru - ile sztuk / kilogramów / metrów potrzebujesz? Pamietaj o jednostkach!
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2 - 300 MB
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium