Dla firm budowlanych

Prowadzisz firmę budowlaną? Szukasz doświadczonego i stabilnego dostawcy stali konstrukcyjnej i produktów hutniczych?

Witamy w ULAMEX.

Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów stalowych dla branży budowlanej, a nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Na rynku polskim poruszamy się od niemalże 35 lat. Jako doświadczony dostawca stali, zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

Gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu naszych produktów. Wspieramy też polski rynek, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów hutniczych polskiej produkcji. Dbamy o nasz asortyment. Posiadamy wysokie stany magazynowe, a nasze produkty składujemy pod zadaszoną halą.

Nasza firma cechuje się elastycznym podejściem do potrzeb każdego klienta. Stawiamy na długotrwałą współpracę biznesową i jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla Waszych projektów.

Wiemy, jak bardzo wymagający jest współczesny rynek i branża stali. Rozumiemy też wyzwania z jakimi mierzą się obecnie firmy budowlane. Stajemy na wysokości każdego powierzonego zadania. Czujemy odpowiedzialność za realizacje naszych Klientów i zawsze dostarczamy produkty na czas.

Opierając się na współpracy z nami możesz liczyć na nasz zespół specjalistów, którzy są gotowi do pomocy i udzielenia niezbędnych informacji. Nasi handlowcy obsługują konkretne regiony dzięki czemu wiedzą jak szybko i sprawnie pokierować transport do Ciebie.

Decydując się na współpracę biznesową z naszą hurtownią otrzymasz gwarancje stabilnej, szybko realizowanej i bezpiecznej kooperacji.

Mamy bogate doświadczenie w zaopatrywaniu firm budowlanych z całego kraju. Potrafimy obsługiwać największe zlecenia i dbamy o regularne zaopatrzenie naszych partnerów. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz komfort i pewność, że nigdy nie zabraknie Ci towaru w kluczowym momencie.

Rozpoczynając współpracę z naszą hurtownią otrzymasz wsparcie doświadczonego handlowca-specjalisty, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę Twoich zamówień. Kontakt z jedną osobą przyspiesza proces zakupowy i otwiera przestrzeń na przyszłą negocjację cen. W ULAMEX stawiamy przede wszystkim na budowanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami, dlatego też przy dłuższej współpracy oferujemy preferencyjne i atrakcyjne warunki sprzedaży. Przekonaj się!

ogrodzenie metalowe
 
magazyn

Jak składujemy asortyment?

Oferowane produkty składujemy pod zadaszona halą. Dbamy o wysoką jakość produktów i poddajemy je regularnej kontroli aby spełnić wysokie oczekiwania Waszych Klientów.

Czy oferujemy płatności na termin?

Tak – jednakże jest to opcja dedykowana dla stałych Klientów. Płatności na termin są zawsze ustalane indywidualnie i opierają się na analizie dotychczasowych transakcji i relacji w naszej współpracy.

Jak rozpocząć współpracę?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego zapytania. Nasi doświadczeni handlowcy chętnie znajdą rozwiązania dla Państwa potrzeb.

ogrodzenie palisadowe

Warto podkreślić, że nasza hurtownia nie ogranicza się tylko do stali czarnej konstrukcyjnej. Dzięki rozbudowanemu systemowi współpracy między działami firmy, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zorganizować dostawę produktów ze stali ocynkowanej, aluminium, stali nierdzewnej i elementów do fotowoltaiki. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu!

Nasza hurtownia ma strategiczną lokalizację w centralnej Polsce, w bliskim sąsiedztwie trasy S8, niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Posiadamy doskonałą infrastrukturę logistyczną i własną flotę, co pozwala nam na sprawną i szybką dostawę towarów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Zapewniamy realistyczne terminy dostaw oraz możliwość otrzymania zamówionego towaru na przedpłacie nawet w dwa dni robocze. Nasza firma jest przygotowana do szybkiego zorganizowania transportu, co pozwala nam na dostarczenie towaru zawsze na czas.

Kooperacja z profesjonalną hurtownią stali to kluczowy element sukcesu w branży budowlanej. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że realizowane projekty będą wykonane na najwyższym poziomie, z materiałów o najwyższej jakości, które dostarczymy zawsze na czas.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zaspokoi potrzeby Waszej firmy i pozwoli na osiągnięcie sukcesu w branży budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia bezpłatnego zapytania ofertowego! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


SZYBKIE ZAPYTANIE

Na zapytania odpowiadamy w godzinach 7-16 od Poniedziałku do Piątku.

 

Jak przebiega szybkie zapytanie

Wypełnij i wyślij formularz

Na podstawie maila przygotujemy ofertę

Wycenę przedstawi twój indywidualny handlowiec

Jakich informacji potrzebujemy do szybkiej wyceny

Aby wycena przebiegła sprawnie potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji:

  • rodzaj asortymentu - jakim produktem jesteś zainteresowany
    Przykładowo: profil 80x80x2
  • gatunek stali - nie zapomnij uzupełnić informacji, z jakiego materiału mają być wykonane produkty, którymi jesteś zainteresowany.
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2
  • ilość towaru - ile sztuk / kilogramów / metrów potrzebujesz? Pamietaj o jednostkach!
    Przykładowo: profil ocynkowany 80x20x2 - 300 MB
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium