Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

Drut wiązałkowy ze stali ocynkowanej w hurtowni stali

Oferta hurtowni stali ULAMEX na drut wiązałkowy ze stali ocynkowanej. Jest to bardzo popularny towar, niezbędny na budowach. Najczęściej wykorzystywany przy montażu zbrojeń budowlanych. Dzięki swoim właściwościom jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne co zabezpiecza przed korodowaniem.

Zastosowanie drutu wiązałkowego ze stali ocynkowanej

Drut wiązałkowy stosowany jest w wielu branżach. Głównymi są budownictwo oraz ogrodnictwo. Jednym z podstawowych zastosowań jest wykorzystanie drutu w budownictwie, podczas montażu zbrojeń i szalunków. Drut miękki ze stali ocynkowanej nadaje się do tego idealnie. Jego właściwości techniczne pozwalają na używanie go bez specjalistycznych narzędzie - wystarczą kombinerki aby dobrze związać ze sobą dwa lub więcej elementów.

Innym popularnym zastosowaniem jest wykorzystanie drutu wiązałkowego w ogrodnictwie. Drut miękki ocynkowany jest stosowany do podwiązywania drzewek i krzewów. Często wykorzystywany jest na plantacjach roślin, gdzie odporność na warunki atmosferyczne ma kluczowe znaczenie. Drut miękki ze stali ocynkowanej jest odoprny na deszcz. Pozwala to na użytkowanie go przez długie lata.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium