Profile ocynkowane 2 mm

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Wersja profili wykonana z blachy o grubości 2mm, cięższa od cieńszych wersji lecz nadrabiająca wyższą wytrzymałością materiałową. Powłoka cynkowa zapewnia ochronę przed wszystkimi rodzajami korozji, od tych występujących z przyczyn czynników atmosferycznych do tych w cieczach. Niezwykle uniwersalne rozmiary, wykorzystywane najczęściej przez monterów korzystających z nowoczesnych systemów ogrodzeń panelowych.

Jest to wersja, która będzie odpowiednia do większości projektów związanych z profilami ocynkowanymi, gwarantuje to fakt, iż znajduje się ona w środku zakresu wszystkich grubości jakie mamy w naszej ofercie. Posiada większą wytrzymałość niż przy profilach ocynkowanych ze ścianką 1,25 mm czy 1,5mm, lecz będzie odpowiednia do miejsc gdzie profile ocynkowane o ściance 3mm nie będą pasować.

Ilość produktów spełniających kryteria: 17

Oferta profili ocynkowanych zrobionych z blachy o grubości 2 mm.

W tej kategorii znajdziesz wyłącznie profile ocynkowane, które zostały wyprodukowane z blachy o grubości 2 mm. Są to wytrzymałe kształtowniki używane przy produkcji bram, furtek. Montażyści wykorzystują je również do ogrodzeń, które są narażone na kontakt ze zwierzętami, np. w kojcach dla psów jako słupki ogrodzeniowe.

W tej kategorii dostępne są kształtowniki ocynkowane ze szwem napylonym oraz nienapylonym. Występują one w długościach 5 m, 6m i 7 m.

Dlaczego warto wybrać kształtowniki z taśmy ocynkowanej?

Produkcja profili z blachy pokrytej ocynkiem zwiększa ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie pojawia się na nich rdza i z powodzeniem można stosować je na zewnątrz.

I to nie tylko w wyżej wspomnianych ogrodzeniach. Rurę kwadratową(bo tak często nazywane są profile) możemy spotkać np. na orlikach. Jednak tam częściej stosuje się ocynk ogniowy.

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium