Profile ocynkowane 2 mm / Profile ocynkowane zamknięte / Stal ocynkowana / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile stalowe ocynkowane o grubości ścianki 2mm cechują się dużą wytrzymałością materiałową. Dzięki powłoce cynkowej są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom mogą być wykorzystywane w różnoraki sposób. Często stosuje się je przy montażu nowoczesnych ogrodzeń panelowych. 

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Oferta profili ocynkowanych zrobionych z blachy o grubości 2 mm.

W tej kategorii znajdziesz wyłącznie profile ocynkowane, które zostały wyprodukowane z blachy o grubości 2 mm. Są to wytrzymałe kształtowniki używane przy produkcji bram, furtek. Montażyści wykorzystują je również do ogrodzeń, które są narażone na kontakt ze zwierzętami, np. w kojcach dla psów jako słupki ogrodzeniowe.

W tej kategorii dostępne są kształtowniki ocynkowane ze szwem napylonym oraz nienapylonym. Występują one w długościach 5 m, 6m i 7 m.

Dlaczego warto wybrać kształtowniki z taśmy ocynkowanej?

Produkcja profili z blachy pokrytej ocynkiem zwiększa ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie pojawia się na nich rdza i z powodzeniem można stosować je na zewnątrz.

I to nie tylko w wyżej wspomnianych ogrodzeniach. Rurę kwadratową(bo tak często nazywane są profile) możemy spotkać np. na orlikach. Jednak tam częściej stosuje się ocynk ogniowy.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium