Trójkąty pionowe / Ekierki - trójkąty PV / Fotowoltaika / Oferta

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Trójkąty pionowe

Wszystkie ekierki - trójkąty PV, które znalazły się w tej grupie, są wykonane z profili aluminiowych o wymiarach 40x40x3 mm. Różnice polegają jednak na samym kształcie elementu konstrukcyjnego. Można wybrać kąt, pod jakim będą nachylone panele. Do wyboru są konstrukcje umożliwiające ułożenie ekranów pod kątem 15 i 30 stopni. Dodatkowo istotny jest wybór orientacji szczytu trójkąta, który może być poziomy lub pionowy. To pozwoli zamocować ekrany fotowoltaiczne zarówno na dachu, jak i ścianie pionowej. Część z oferowanych konstrukcji została wyposażona w standardowe śruby, które ułatwią mocowanie ich do podłoża.

Ekierki - trójkąty PV - właściwości

Konstrukcje ekierek - trójkątów PV ułatwią przeprowadzenie prac montażowych związanych z panelami słonecznymi. Ich wymiary umożliwiają wygodną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Dokładne wymiary i precyzyjnie przygotowane kąty nachylenia sprawią, że montaż przebiegnie szybciej. Ponadto konstrukcje są przygotowane w taki sposób, żeby mocowane profile stabilnie trzymały się ich powierzchni. Będzie to miało wpływ na trwałość całej instalacji.

Ekierki - trójkąty PV wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium. Ten materiał wykazuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, odpornością na zginanie i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto aluminium nie ulega korozji w kontakcie z wilgocią, dobrze wytrzymuje działanie promieni słonecznych czy ujemnych temperatur. Dzięki temu produkt dobrze wytrzyma warunki atmosferyczne, na jakie będzie narażony.

Gdzie stosuje się ekierki - trójkąty PV?

Przy wielu typach połaci dachowej montaż ekierki - trójkąta PV nie będzie potrzebny. Jesli spadek połaci dachowej jest w granicach między 15 a 40 stopni, profile montowane są bezpośrednio do połaci. Tymczasem ekierki - trójkąty PV okażą się niezbędne przy dachach płaskich lub o niewielkim spadku. Często takie dachy wieńczą budynki magazynowe, czy przemysłowe. Mocując do nich trójkąty można ustawić panele pod wybranym kątem bez potrzeby modernizacji połaci dachowej.

Ekierki - trójkąty PV to także popularne rozwiązanie przy instalacjach montowanych na gruncie. Wówczas potrzebne jest utwardzenie podłoża lub stworzenie na powierzchni gruntu podstawy w formie ławy fundamentowej. Montowane do nich trójkąty do fotowoltaiki będą w stanie stworzyć optymalne warunki dla pobierania energii. Prosta konstrukcja wyrobów i brak problemów z montażem sprawią, że ekierki - trójkąty PV znajdą zastosowanie także przy samodzielnym montażu fotowoltaiki.

Dostawa i transport – hurtownia Ulamex

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy na terenie całej Polski. Chętnie podejmiemy długofalową współpracę z firmami. Sprzedajemy ilości hurtowe i detaliczne. Wyślij zapytanie, a nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą i przedstawi indywidualną wycenę wraz z kosztami transportu.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium