Wycieraczki metalowe WEMA

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Wycieraczki metalowe pozwalają na zadbanie o czystość w danym pomieszczeniu. To niezwykle wytrzymałe produkty. Cechują się one większą trwałością niż modele wykonane z materiału czy tworzyw sztucznych. To z tego powodu wycieraczki metalowe są powszechnie wykorzystywane w miejscach, w których każdego dnia przebywają setki osób.
Metalowe wycieraczki pozwalają na skuteczne pozbycie się zabrudzeń z obuwia. Mowa tu przede wszystkim o błocie i piasku. Brud pozostaje na metalowych elementach, dzięki czemu nie jest przenoszony do wnętrza budynku. Wycieraczkę wykonaną z takiego materiału można bardzo łatwo wyczyścić. Oznacza to, że bez problemu będzie ona pełnić swoją funkcję –nawet przez wiele lat intensywnego użytkowania.

 

 

Estetyczne wycieraczki metalowe

Wycieraczka metalowa musi być nie tylko funkcjonalna, lecz także estetyczna. Na takie produkty decydują się osoby, którym zależy na uniwersalnym wyglądzie wszelkich akcesoriów. Każda wycieraczka z naszego asortymentu została wzbogacona o ramkę. Element ten pozwala na zachowanie estetycznych, równych krawędzi, a także bardziej dyskretny montaż produktu na swoim miejscu. Ramka wpływa także na trwałość wycieraczki. Taki element sprawia, że nie jest ona narażona na bezpośrednie ocieranie i uderzenia ażurowych fragmentów w centralnej części produktu.

W skład naszej oferty wchodzą wycieraczki w wielu rozmiarach. Pozwalają one na skuteczne pozbywanie się zabrudzeń z butów – nawet w miejscach, gdzie przestrzeń na taki element jest dość niewielka. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in. te o szerokości 40 cm. Pomagamy naszym klientom dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb. W niektórych miejscach wskazane jest zastosowanie szerszych modeli, które pozwolą na wycieranie butów nawet kilku osobom jednocześnie.

Wytrzymałe wycieraczki metalowe

Nasze wycieraczki metalowe powstały z blachy cięto-ciągnionej. Są one odporne przede wszystkim na warunki atmosferyczne. To z tego powodu mogą być wykorzystywane poza budynkami, na świeżym powietrzu. Takich wycieraczek używa się m.in. przed wejściem do budynków. Pozwalają one na wstępne usunięcie brudu z obuwia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza zimą, kiedy to na butach gromadzi się śnieg i piasek. Wycieraczka metalowa zachowuje swoje właściwości także w trakcie dużych mrozów, a nawet w miejscach, gdzie padają na nią bezpośrednio promienie słoneczne. To produkt łatwy w montażu, o wysokiej trwałości.


Konstrukcja wycieraczek metalowych jest znacznie trwalsza niż modeli wykonanych z materiału lub tworzyw sztucznych. Pozwala to na zastosowanie ich w miejscach, w których każdego dnia przebywają setki osób. Nie ulegają one zniszczeniu w wyniku częstego pocierania butami, dlatego jedna wycieraczka metalowa może z powodzeniem pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilka lat. Duża wytrzymałość takich produktów sprawdzi się doskonale w lokalach usługowych, biurowcach oraz wszelkich obiektach użyteczności publicznej. Wycieraczki odporne na korozję mogą być stosowane także na prywatnych posesjach.

Pozostałe kategorie:

Zapraszamy do lektury naszych artykułów:

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Zalety i zastosowanie krat WEMA

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium