Kątownik stalowy gorącowalcowany / Kątownik stalowy / Stal czarna / Oferta

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Kątownik stalowy gorącowalcowany

Kątownik stalowy gorącowalcowany to popularny rodzaj profili stalowych. Kątownik gorącowalcowany formowany jest z blachy poddanej działaniu wysokiej temperatury, przez co kątownik gorącowalcowany nadaje się do dalszej obróbki jak spawanie, cięcie lub szlifowanie. Wykorzystywany jest w układach konstrukcyjnych, w przemyśle oraz w budownictwie. Kształtowniki gorącowalcowane są odporne na korozję.

Zastosowanie kątowników stalowych gorącowalcowanych

Kątowniki gorącowalcowane znajdują zastosowanie w przemyśle kolejowym jako elementy podwozia; przemyśle maszynowym jako części maszyn – górniczych, wydobywczych lub rolniczych; w przemyśle energetycznym oraz budowlanym jako elementy konstrukcyjne.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium