Panele ogrodzeniowe brązowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ilość produktów spełniających kryteria: 2

Panel ogrodzeniowy brązowy fi 4 mm 1230x2500 mm Panel ogrodzeniowy brązowy fi 4 mm 1230x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe brązowe
zobacz więcej
Panel ogrodzeniowy brązowy fi 4 mm 1530x2500 mm Panel ogrodzeniowy brązowy fi 4 mm 1530x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe brązowe
zobacz więcej

Panele ogrodzeniowe brązowe

Tworzenie ogrodzenia to jeden z istotnych etapów prac prowadzonych po zakończeniu głównych robót budowlanych. Spośród wielu konstrukcji wykorzystywanych do budowy ogrodzenia na uwagę zasługują panele ogrodzeniowe brązowe. Wyroby te wykonywane są z prętów stalowych o określonej i regularnej średnicy. Łączone ze sobą metodami spawalniczymi, tworzą kratownice gwarantujące stabilność ogrodzenia. Dla zabezpieczenia przed czynnikami korozyjnymi panele pokrywane są warstwą ocynku, a następnie malowane proszkowo. Właśnie podczas ostatniego etapu prac kolor otrzymują także panele ogrodzeniowe brązowe.

Panele ogrodzeniowe brązowe - możliwości zastosowania

Panele ogrodzeniowe to elementy wykorzystywane przy budowie płotów wokół posesji o różnym przeznaczeniu. Choć nie są chętnie wybierane do obiektów o charakterze mieszkaniowym, mogą odgradzać niektóre części działki. Najczęściej jednak trafiają do budowy ogrodzenia panelowego w przestrzeniach miejskich. To właśnie panele ogrodzeniowe brązowe mogą być wykorzystane do tworzenia płotów wokół osiedli mieszkaniowych, placów zabaw czy parkingów. To także świetny sposób na odgrodzenie obszarów przemysłowych od nieużytków czy innych stref. Powszechnie panele stosowane są do oddzielania przestrzeni zielonych od ciągów komunikacyjnych, a zwłaszcza torów kolejowych. Oczywiście sprawdzają się również przy działkach rekreacyjnych, obszarach leśnych, a także w miejscach, gdzie mają być jedynie ogrodzeniem tymczasowym.

Jak wybrać panele ogrodzeniowe brązowe?

Podczas wyboru odpowiednich paneli ogrodzeniowych należy kierować się przede wszystkim ich wymiarami. W tej grupie dostępnych jest kilka wariantów paneli o różnej wysokości. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie ich zarówno do tworzenia ogrodzenia ogródków działkowych czy parkingów, jak i obiektów przemysłowych. Jeśli panele ogrodzeniowe brązowe nie pasują kolorystycznie do koncepcji architektonicznej, można sięgnąć po inne kolory z oferty Ulamex.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium