Pręty stalowe zbrojeniowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Stal czarna powszechnie wykorzystywana jest między innymi do wykonywania zbrojenia w konstrukcjach budowlanych. Pręty zbrojeniowe ze stali czarnej to elementy przygotowane w procesie ciągnienia stali, a następnie walcowania jej. Gotowy pręt zbrojeniowy jest łatwy w obróbce, można poddawać go procesom cięcia, spawania czy gięcia. Różne dostępne wymiary pozwalają stworzyć konstrukcję dokładnie odpowiadającą zapotrzebowaniu.

W tej grupie znajdują się pręty zbrojeniowe ze stali czarnej o powierzchniach żebrowanych. Taka forma powstaje w procesie walcowania i wpływa na parametry prętów oraz ich integrację z konstrukcją betonową. Dzięki żebrom konstrukcja stalowa nie wyślizguje się z betonu po jego związaniu. Ponadto łatwiejsze jest mocowanie strzemion w dokładnie wybranych miejscach na powierzchni prętów żebrowanych. Jeśli potrzebujesz większych ilości prętów zbrojeniowych, wyślij darmowe zlecenie wyceny, a otrzymasz indywidualną wycenę oraz pomoc dotyczącą zamówienia od naszych handlowców.

Ilość produktów spełniających kryteria: 8

Pręt stalowy żebrowany fi 10 mm Pręt stalowy żebrowany fi 10 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 12 mm Pręt stalowy żebrowany fi 12 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 14 mm Pręt stalowy żebrowany fi 14 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 16 mm Pręt stalowy żebrowany fi 16 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 20mm Pręt stalowy żebrowany fi 20mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 25 mm Pręt stalowy żebrowany fi 25 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt stalowy żebrowany fi 8 mm Pręt stalowy żebrowany fi 8 mm
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej
Pręt żebrowany fi 6 Pręt żebrowany fi 6
szt.
Pręt stalowy żebrowany
zobacz więcej

Pręty zbrojeniowe ze stali czarnej - zastosowanie

Stal zbrojeniowa wykorzystywana jest do wzmacniania konstrukcji betonowych. Dzięki wprowadzeniu stali do konstrukcji betonowej jest ona odporna na pęknięcia, a element będzie w stanie przenosić większe obciążenia. Konstrukcje z połączonych prętów stalowych zwane koszami, wykorzystywane są do wzmacniania konstrukcji stropów, stropodachów lub ścian betonowych. Sprawdzają się także przy tworzeniu samodzielnych konstrukcji betonowych, takich jak słupy, ściany czy elementy miejskiej i ogrodowej architektury. Pręty zbrojeniowe ze stali węglowej wykorzystuje się również przy budowie ścian z betonu komórkowego, gdzie wzmacniają przestrzenie w obrębie okien.

Pręty zbrojeniowe ze stali czarnej pokryte warstwą ocynku znajdują zastosowanie także w ogrodnictwie. Często stanowią podpory dla młodych drzew lub krzewów owocowych. Do wbitych w podłoże prętów przytwierdza się młode rośliny, co zapobiega ich połamaniu. Wiele prętów zbrojeniowych połączonych ze sobą może być wykorzystanych jako kratownice do prowadzenia krzewów i pnączy. Dodatkowo w rękach majsterkowiczów pręt stalowy żebrowany znajdzie wiele zastosowań.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium