Korki kwasoodporne

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Korki kwasoodporne nierdzewne to jedne z niewielkich elementów wchodzących w skład bardziej rozbudowanych instalacji. Ich zadaniem jest zaślepienie poszczególnych fragmentów systemu, z możliwością ich otwarcia w dowolnym momencie. Korki wykonane ze stali kwasoodpornej są wykorzystywane przede wszystkim w instalacjach wodnych czy gazowych. Często pojawiają się też w zakładach przemysłowych, gdzie substancje ciekłe i w formie gazu przesyła się specjalnymi rurami. Korki zapewniają łatwy dostęp do wybranych elementów systemu, a jednocześnie pozwalają na uzyskanie jego szczelności.

Ilość produktów spełniających kryteria: 7

Korek kwasoodporny 2.0/0" 316 Korek kwasoodporny 2.0/0" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 1.0/0"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 1.0/0" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 1.1/2"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 1.1/2" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 1/2"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 1/2" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 1/4"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 1/4" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 1/8"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 1/8" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej
Korek kwasoodporny sześciokątny 3/8"  316 Korek kwasoodporny sześciokątny 3/8" 316
Korki kwasoodporne
zobacz więcej

 

Korki kwasoodporne zapewniające łatwy montaż

Korki kwasoodporne obejmują specjalny gwint zewnętrzny i wewnętrzny. To produkty niezwykle łatwe w montażu. Nie wymagają one dysponowania specjalnymi narzędziami, dlatego są wykorzystywane także w prywatnych domach i innych obiektach mieszkalnych. Korki nierdzewne pojawiają się też w bardziej skomplikowanych instalacjach przemysłowych. Użytkownik w każdej chwili może zdemontować korek i ponownie go zamontować.

Wytrzymałe korki ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest wykorzystywana do produkcji elementów armatury metalowej ze względu na swoje cenne właściwości. Pozwala ona na zachowanie w wyjściowym stanie przez długi czas, nawet jeśli na co dzień ma styczność z wodą. W wielu instalacjach zwykła stal nierdzewna nie wystarczy – konieczne jest zastosowanie materiału, który wykazuje również odporność na działanie substancji o odczynie kwaśnym i zasadowym. Taki materiał jest wykorzystywany przede wszystkim w instalacjach przemysłowych, przez które przepływają:

 • kwas octowy,

 • kwas fosforowy,

 • kwas siarkowy.

Stal kwasoodporna ulega jednak szkodliwemu działaniu kwasu solnego w wysokich stężeniach. Nie może być więc stosowana w instalacjach, przez które przepływa ta substancja.

Zastosowanie korków nierdzewnych dostępnych w naszej ofercie jest niezwykle szerokie. To produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Raz zamontowany element może bez problemu pełnić swoją funkcję przez kolejne lata. Korki są jednym z podstawowych elementów armatury stosowanych jako zakończenie rur i zbiorników. Nasz sklep oferuje kilka modeli takich wyrobów.

Szeroki wybór korków ze stali kwasoodpornej

Nasza oferta obejmuje korki ze stali kwasoodpornej dostępne w różnych rozmiarach. Odbiegają one od siebie przede wszystkim pod względem średnicy. Są to modele sześciokątne. Produkty te powinny zostać idealnie dopasowane do średnicy rur i pozostałych elementów instalacji. W innym przypadku nie będą zapewniać szczelności. Dostępne korki pasują do innych części armatury metalowej dostępnych na naszej stronie internetowej. Z tego powodu często pomagamy klientom skompletować cały zestaw z dostawą. Cena takich produktów różni się w zależności od ich wielkości oraz długości i stopnia skomplikowania całego systemu.

Gdzie sprawdzą się nasze korki kwasoodporne?

Nasza hurtownia Ulamex oferuje korki ze stali nierdzewnej sprawdzające się doskonale w wielu zastosowaniach. Jako producent dbamy o to, by były to wyroby uniwersalne. Kluczowe jest jednak dostosowanie ich średnicy do pozostałych elementów armatury metalowej. Właściwie dopasowane korki ze stali nierdzewnej pojawiają się w takich miejscach jak zakłady produkcyjne, obiekty mieszkalne, wszelkiego rodzaju firmy transportujące towary oraz oczyszczalnie. Są one niezbędnym elementem wszystkich instalacji, przez które przepływa woda, gaz czy inne substancje, także te o odczynie kwasowym lub zasadowym.

Zaopatrujemy w korki i inne elementy armatury przede wszystkim firmy zajmujące się kompleksowym tworzeniem instalacji. Takie elementy niekiedy są kupowane również przez prywatnych użytkowników ze względu na łatwość montażu. To wyroby bardzo uniwersalne i o wielu zastosowaniach. Ich zadaniem jest zapewnienie dostępu do konkretnych fragmentów systemu, a jednocześnie jego szczelne zamknięcie w sytuacji, gdy konieczne jest zachowanie niezakłóconego przepływu cieczy lub gazu.

Korki i inne elementy armatury z dostawą

W skład naszej oferty wchodzi również dostawa oferowanych produktów. Dowozimy je prosto do klienta. Realizujemy transport elementów armatury metalowej na terenie całej Polski. Jeśli jest taka konieczność, współpracujemy z firmami kurierskimi. To wszystko po to, by zapewnić szybki dostęp do niezbędnych produktów zwłaszcza w przypadku firm, które na co dzień w swojej pracy korzystają z instalacji przesyłających wodę, gaz lub inne substancje płynne.

Realizujemy dostawę przy dowolnej wielkości zamówienia. Docieramy do naszych klientów szybko i bezpiecznie dostarczając zamówione produkty. Często zaopatrujemy duże firmy, które jednorazowo kupują większe ilości korków kwasoodpornych oraz pozostałych elementów armatury. Takim klientom oferujemy indywidualnie wyliczone stawki. Wycenę przygotowujemy specjalnie dla danej osoby, biorąc pod uwagę nakład zamówienia, a także typ produktu i materiał, z jakiego został wykonany. Możemy zapewnić bardzo atrakcyjne ceny, zwłaszcza firmom, z którymi współpracujemy regularnie.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium