Panele ogrodzeniowe / przemysłowe, płoty aluminiowe

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Panele ogrodzeniowe/przemysłowe, płoty aluminiowe 

Ogrodzenia panelowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Wykonywane są z prętów stalowych mocowanych do ramy z płaskowników. Całość zabezpieczana jest przed korozją i malowana proszkowo. W asortymencie naszej hurtownia można znaleźć panel ogrodzeniowy niski lub wysoki o różnych wymiarach w zależności od zapotrzebowania. Elementy różnią się między sobą również grubością prętów wykorzystanych do produkcji, co wpływa na sztywność konstrukcji. Każdy wariant może być wykonany w kilku kolorach, dzięki czemu będzie pasował do charakterystyki posesji. Poza przęsłami wśród propozycji znajdują się również słupy konstrukcyjne, do których mocuje się kratownice przęseł.

Panel ogrodzeniowy niski - właściwości

Ogrodzenia panelowe cenione są przede wszystkim za stabilne i estetyczne konstrukcje. Panele mocowane na stabilnie osadzonych słupkach będą tworzyły sztywny płot. Cała konstrukcja nie zniszczy się przypadkowym uderzeniem i wyznaczy wyraźną strefę. Ponadto monterzy cenią łatwość łączenia ze sobą poszczególnych części ogrodzenia. Przęsła wykonane z drutów są sztywne i lekkie, co sprawia, że montaż nie jest uciążliwy.

W jakich obszarach sprawdzą się ogrodzenia panelowe?

W tej grupie produktów znajdują się przede wszystkim panele trójwymiarowe. Wykonuje się je z prętów, które następnie poddawane są przetłoczeniu. Dzięki temu panele uzyskują unikalny wygląd i cechuje je wysoki poziom estetyki. Wpływa to na możliwości zastosowania poszczególnych elementów. Najczęściej wykonuje się z nich płoty wokół obiektów mieszkalnych. Ich transparentne konstrukcje w różnych kolorach znajdują zastosowanie szczególnie przy obszarach porośniętych zielonych.

Każdy panel ogrodzeniowy niski może być wykorzystany również wewnątrz posesji. Używa się ich do tworzenia ogrodzenia wokół ogródków działkowych, czy oddzielenia rabaty kwiatowej od trawnika. Z pomocą paneli można ogrodzić strefę uprawną w ogrodzie, dzięki czemu rośliny nie zniszczą się przez kopniętą piłkę, czy w wyniku zabawy zwierząt domowych.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium