Panele ogrodzeniowe 2D

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Panele ogrodzeniowe 2d oferta

W kategorii panele ogrodzeniowe 2D oferujemy szeroki wybór płaskich paneli z drutu, które są używane do budowy ogrodzeń o prostym i jednocześnie estetycznym wzornictwie. Te panele są popularne ze względu na swoją funkcjonalność, trwałość oraz możliwość zastosowania w różnych projektach.

Panel 2d ogrodzenie charakterystyka

W Ulamex oferujemy popularne panele ogrodzeniowe 2D z drutu o grubości 6/5/6, ale jesteśmy w stanie zorganizować produkty o innych parametrach. Panele ogrodzeniowe 2d są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na elastyczność w projektowaniu ogrodzenia, w zależności od wymiarów terenu. Skontaktuj się z naszymi handlowcami, a z pewnością znajdą to, czego szukasz.

Najpopularniejsze wymiary paneli 2D:

  • 1230x2500 6/5/6
  • 1430x2500 6/5/6
  • 1630x2500 6/5/6
  • 1830x2500 6/5/6
  • 2030/2500 6/5/6

Panele ogrodzeniowe 2d producent

Nasze panele ogrodzeniowe 2D są wykonane z trwałych i sprawdzonych materiałów. Użyta do ich produkcji stal ocynkowana jest odporna na warunki atmosferyczne i korozję. Dodatkowo stosowane malowanie jest dobrą techniką antykorozyjną, która znacznie wydłuża żywotność paneli.

Panele ogrodzeniowe 2d ceny

Aby poznać cenę paneli ogrodzeniowych 2D skorzystaj z opcji szybkiej wyceny. Nasi handlowcy z chęcią przygotują indywidualną wycenę Twojego zapytania.

Szukasz kompletnego wyposażenia do budowy płotu? To świetnie - w naszej hurtowni posiadamy również niezbędne akcesoria potrzebne do montażu paneli ogrodzeniowych, takie jak słupki, uchwyty, łączniki i inne elementy montażowe. Na naszym blogu firmowym znajdują się również instrukcje i poradniki dotyczące poprawnego montażu ogrodzenia.

Panel ogrodzeniowy 2d zastosowanie

Panele ogrodzeniowe 2D z drutu z pewnością sprawdzą się do wielu zastosowań. Nadadzą się do ogrodzenia prywatnych posesji, terenów przemysłowych, placów budowy, ogrodzeń publicznych, terenów rekreacyjnych i innych. Ich prosta konstrukcja i wytrzymały drut sprawiają, że są chętnie wybierane przez osoby stawiające na wysoką jakość i solidność na lata.

Panel ogrodzeniowy 2d 6/5/6 od sprawdzonej hurtowni

Hurtownia Ulamex od lat oferuje różnorodne panele z drutu, umożliwiające Klientom budowę trwałego, funkcjonalnego i estetycznego ogrodzenia. Klienci mogą wybierać spośród różnych wariantów i rozmiarów, dostosowując panele do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź nasze opinie i przekonaj się o dobrej jakości naszych produktów!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium