Kraty i stopnie pomostowe WEMA

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

W budownictwie przemysłowym krata ocynkowana to element cieszący się sporą popularnością. Ta konstrukcja wykonywana jest z prętów stalowych skręcanych mocowanych do prostokątnej ramy. Każda krata ocynkowana jest sztywna i stabilna, co pozwala jej przenosić spory ciężar. W hurtowni Ulamex można znaleźć kraty ocynkowane WEMA w wielu wariantach. Można wybrać nie tylko wymiary długości i szerokości elementu, ale także wysokości płaskownika, z którego stworzono ramę.

Ilość produktów spełniających kryteria: 44

Kraty i stopnie pomostowe WEMA

Krata ocynkowana - właściwości

Z uwagi na unikalną konstrukcję na powierzchni kraty ocynkowanej nie zatrzymuje się woda czy inne zabrudzenia. Dzięki temu nie ma potrzeby czyszczenia powierzchni, a brud opada na podłoże wokół budynku. Konstrukcja charakteryzuje się też niewielką wagą, dlatego nie obciąży mocno całej konstrukcji ciągów komunikacyjnych. Z łatwością można zdemontować kraty, co sprawdzi się szczególnie podczas sprzątania i prac remontowych w obiektach przemysłowych.

Ważną cechą krat ocynkowanych jest odporność na czynniki atmosferyczne. Stal pokryta warstwą ocynku jest odporna na wilgoć, promienie słoneczne, czy mróz. Pozwala to zastosować element na zewnątrz budynków. Do jej powierzchni nie przywiera także brud, dlatego jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Zastosowanie kraty ocynkowanej

Najczęściej krata ocynkowana wykorzystywana jest w budownictwie do wznoszenia podestów. Wypełnia one konstrukcje schodów i ciągów komunikacyjnych. Chętnie stosowana jest w obiektach o sporych wysokościach, gdzie ważna jest niewielka waga i możliwość mocowania podestów tylko do jednej ze ścian. Krata ocynkowana wypełnia zatem ciągi w fabrykach, elektrowniach czy cementowniach, prowadząc często ponad maszynami oraz wokół budynku.

Taka konstrukcja powszechna jest również w obrębie domu. Z jej pomocą można wykonać częściowe wejście do klatki schodowej. Sprawdzi się również przy wejściu do mieszkania z ogrodu. Na powierzchni kraty ocynkowanej zatrzyma się większość zabrudzeń, w postaci ziemi czy kamieni. Kraty sprawdzą się nawet w architekturze ogrodowej.

Polecane kategorie:

Zapraszamy do lektury naszych artykułów:

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Zalety i zastosowanie krat WEMA

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium