Opcje przeglądania
Wysokość płaskownika
Grubość płaskownika
Wielkość oczka
Wysokość płaskownika
Grubość płaskownika
Wielkość oczka

Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

Szeroki asortyment krat pomostowych oraz stopni schodowych WEMA. W ofercie znajdziesz kraty z płaskownikiem 25 mm oraz 30 mm. Na każdej karcie produktu dostępna jest pełna specyfikacja danej kraty, czyli długość, szerokość, wysokość i grubość płaskownika. Dodatkowo sprawdzisz obciążenie ciągłe oraz obciążenie skupione jakie wytrzymuje konkretna kratka.

Sprawdź pozostałe kategorie:

Kraty i stopnie pomostowe WEMA

Zastosowanie krat pomostowych WEMA

Głównym zastosowaniem krat Wema są pomosty i platformy magazynowe przeznaczone do ruchu pieszych. W tym przypadku najczęściej używane są kratki z płaskownikiem 25 mm. Wyjątkiem jest przeznaczenie do ruchu ludzi przenoszących ciężkie ładunki. Wtedy bezpieczniej jest zastosować kraty z płaskownikiem 30 mm.

Kratki pomostowe WEMA pod ruch samochodowy

Jeżeli chcesz wykorzystać kraty do ruchu samochodowego, np. na kanał samochodowy to polecamy kratki z płaskownikiem 30 mm i większym. Wybierając odpowiednie produkty należy sugerować się obciążeniem stałym i punktowym. Jeśli nie masz pewności, który wymiar powinieneś wybrać, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ich wiedza pozwoli ci dobrać odpowiednie kratki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie będą się zbytnio odginać i pękać.

Stopnie pomostowe do schodów metalowych

Oprócz krat pomostowych w naszej ofercie dostępne są również stopnie metalowe ocynkowane. Stosuje się je najczęściej w schodach zewnątrznych. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz zapobiegają ślizganiu się, dzięki czemu bez obaw można po nich chodzić nawet zimą.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium