PROFILE, KSZTAŁTOWNIKI ALUMINIOWE ZAMKNIĘTE

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile/kształtowniki aluminiowe zamknięte

Profile aluminiowe należą do produktów powszechnie wykorzystywanych w budownictwie. Właściwości tego materiału coraz mniej kojarzą się z przemysłem maszynowym, a coraz częściej trafiają do tradycyjnego budownictwa. Hurtownia profili zamkniętych aluminiowych Ulamex oferuje konstrukcje formowane w regularne profile. Wszystkie mają przekrój prostokątny, a ich długość można dopasować do indywidualnego zamówienia.

Hurtownia zamkniętych profili aluminiowych

Hurtownia profili zamkniętych aluminiowych Ulamex oferuje produkty o rozmaitych rozmiarach. Można wybrać nie tylko kształt i wymiary przekroju danego kątownika, ale także grubość blachy, z której go wykonano. Do wyboru oddajemy również elementy wykonywane z różnych stopów, co wpływa na właściwości poszczególnych profili.

Profile aluminiowe zamknięte

Właściwości profili aluminiowych

Cechy aluminium znane i wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu. Do najważniejszych właściwości profili aluminiowych zamkniętych należy odporność na czynniki atmosferyczne. Profile nie ulegają korozji pod wpływem wilgoci. Nie szkodzi im także skrajnie zróżnicowana temperatura czy działanie promieni słonecznych. Profile cenione są również za niewielką wagę i możliwość łatwego formowania.

Zastosowanie profili aluminiowych zamkniętych

Profile zamknięte aluminiowe znajdują zastosowanie głównie na zewnątrz budynku. Coraz większą popularnością cieszą się aluminiowe ogrodzenia ustawiane na słupach z tych wyrobów. Nasza hurtownia profili zamkniętych aluminiowych Ulamex dostarcza produkty firmom profesjonalnie zajmującym się tworzeniem takich ogrodzeń. Elementy mogą stanowić konstrukcję nośną lub być poddawane dalszej obróbce poprzez spawanie w konstrukcję bramy, lub kratownicy.

Profile można zastosować również wewnątrz budynków do tworzenia konstrukcji podwieszanych sufitów czy ram okiennych. Mogą służyć do wykonywania elementów dekoracyjnych lub konstrukcji w łazienkach. Profile można poddać dalszej obróbce i formowaniu. Znakomicie nadają się do łączenia za pomocą tradycyjnych elementów złącznych.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium