Dwuteownik stalowy IPN

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Dwuteowniki stalowe IPN - do budowy trwałych konstrukcji nośnych

Dwuteowniki stalowe to wyroby hutnicze wykonane ze stali czarnej różnego rodzaju. Swoją nazwę zawdzięczają kształtowi, bowiem przypominają dwie połączone litery "T". Te kształtowniki poprzeczne wykorzystywane na szeroką skalę w budownictwie są dostępne w ofercie hurtowni Ulamex w różnych rozmiarach. 

Wybierz modele dwuteowników stalowych dopasowane do potrzeb 

Dwuteowniki stalowe świetnie sprawdzają się do wznoszenia konstrukcji nośnych w budownictwie mieszkaniowym. Jeden dwuteownik składa się z dwóch półek i tzw. środnika. Mają zastosowanie także w ślusarstwie. Sprawdzają się do produkcji belek. Dzięki nim można formować słupy. W ofercie Ulamex znajdziesz dwuteowniki europejskie standardowe IPN o różnych rozmiarach i długości 12000 mm. 

Różnorodne zastosowanie dwuteowników stalowych 

Warto wiedzieć, że dwuteowniki stalowe mogą mieć znacznie szersze spektrum zastosowania. Otóż sprawdzają się przy budowie konstrukcji mostów, hal, kładek dla pieszych, infrastruktury drogowej. Dzięki nim można tworzyć trwałe konstrukcje nośne zarówno sufitów, jak i ścian. Dwuteowniki przeznaczone są zarówno do spawania, jak i cięcia. Należy odpowiednio przechowywać je na budowie, zapewniając ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium