Nowoczesny system ogrodzeń

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Nowoczesne ogrodzenie można postawić z różnego rodzaju materiałów. Przy wyborze konkretnego rozwiązania musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, m.in. aspekt finansowy, sposób konserwacji oraz dopasowanie do aranżacji ogrodu i fasady domu. Najczęściej są to ogrodzenia drewniane, metalowe, kamienne i betonowe kosze z drutu, tzw. ścianki gabionowe do wypełnienia. Wybór materiału na ogrodzenie to jedna, a elementy składowe do montażu ogrodzeń to druga ważna kwestia.

 

Ilość produktów spełniających kryteria: 12

Profil aluminiowy 100x20x2,0 6060 T66 Profil aluminiowy 100x20x2,0 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil aluminiowy 150x20x2,0   6060 T66 Profil aluminiowy 150x20x2,0 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil aluminiowy 80x20x2,0    6060 T66 Profil aluminiowy 80x20x2,0 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Kątownik montażowy 15x15 Kątownik montażowy 15x15
szt.
Nowoczesny system ogrodzeń
zobacz więcej
P20121310PL Wkręt samowiert. GMB 4,2X13 OC P20121310PL Wkręt samowiert. GMB 4,2X13 OC
szt.
Nowoczesny system ogrodzeń
zobacz więcej
Profil aluminiowy 100x20x1,4  6060 T66 Profil aluminiowy 100x20x1,4 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil aluminiowy 120x20x1,5   6060 T66 Profil aluminiowy 120x20x1,5 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil aluminiowy 60x20x1,2 6060 T66 Profil aluminiowy 60x20x1,2 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil aluminiowy 80x20x1,3 6060 T66 Profil aluminiowy 80x20x1,3 6060 T66
kg.
Profile aluminiowe prostokątne
zobacz więcej
Profil ocynk. ogn. 70x30x3 6mb Profil ocynk. ogn. 70x30x3 6mb
szt.
Nowoczesny system ogrodzeń
zobacz więcej
Słupek systemowy aluminiowy 80x80 Słupek systemowy aluminiowy 80x80
kg.
Nowoczesny system ogrodzeń
zobacz więcej
Profil aluminiowy bramowy jezdny szyna dolna 6 mb Profil aluminiowy bramowy jezdny szyna dolna 6 mb
szt.
Profile aluminiowe bramowe
zobacz więcej

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in. słupek systemowy aluminiowy, dzięki któremu montaż ogrodzenia stanie się szybszy o 67%. Wybierając to rozwiązanie, możesz wykorzystać profile poprzeczne wykonane z aluminium, stali ocynkowanej lub stali czarnej, zwykłej deski, a także blachy wyciętej laserowo. Słupki są lekkie, odporne na czynniki atmosferyczne i można je malować na wybrany kolor RAL.

Profile aluminiowe to kolejne elementy składowe, z których powstaje ogrodzenie. To wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się dość dużą plastycznością. Łatwo więc poddają się gięciu. Występują w różnych rozmiarach, mają niską wagę i są bardzo trwałe. Po zamontowaniu wyglądają atrakcyjnie i stanowią estetyczne dopełnienie aranżacji podwórka. Przy budowie ogrodzenia wykorzystasz je jako listwy i profile ozdobne do maskowania.

Oprócz wyżej wymienionych produktów u nas zaopatrzysz się również w drobne elementy montażowe. Wśród nich znajduje się m.in. zaślepka aluminiowa do słupka, wkręty samowiercące czy kątowniki montażowe. Bogata oferta produktowa pozwoli Ci dobrać produkty ściśle dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne ogrodzenia, czyli funkcjonalność

Nowoczesne ogrodzenia to sposób na znaczne ograniczenie kosztów i czasu montażu całej konstrukcji. Pojawiają się one przede wszystkim tam, gdzie konieczne jest szybkie wzniesienie estetycznego płotu. Odpowiednio wykonane ogrodzenia nowoczesne pełnią swoją funkcję przez kolejne lata bez żadnych problemów. Powstają z gotowych elementów, dzięki czemu możliwe jest wzniesienie ich bez konieczności czekania na wyprodukowanie konstrukcji na indywidualne zamówienie.

Nowoczesne ogrodzenia znajdują swoje zastosowanie zarówno na posesjach należących do prywatnych osób, jak i firm. Pojawiają się też w przestrzeniach publicznych. To bardzo uniwersalne ogrodzenia metalowe, które z powodzeniem można pokryć farbą w dowolnym kolorze. W ten sposób istnieje opcja dopasowania wyglądu konstrukcji do designu całej nieruchomości.

 Kompletne ogrodzenia nowoczesne

Nasza oferta obejmuje wszystkie produkty niezbędne do zbudowania ogrodzeń metalowych. W ten sposób możliwe jest szybkie postawienie całej konstrukcji, bez względu na jej długość. Oferujemy zarówno profile aluminiowe, jak i zaślepki czy słupki. Klient samodzielnie decyduje, ile elementów będzie niezbędnych do stworzenia kompletnego płotu. Są one w większości dostępne od ręki, w naszych magazynach. Pozwala to na szybkie dostarczenie naszych produktów do klienta, bez konieczności oczekiwania na ich wyprodukowanie. Realizujemy dostawy samodzielnie lub za pośrednictwem firm kurierskich, z którymi współpracujemy.

Z paneli powstają ogrodzenia obejmujące bramy skrzydłowe, a także proste płoty chroniące nieruchomość przed obecnością osób niepowołanych oraz zwierząt. Dostarczamy takie produkty do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Poszczególne produkty różnią się od siebie m.in. pod względem wysokości, materiałów zastosowanych do ich stworzenia czy dokładnego kształtu i wymiarów. W ten sposób możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane, nowoczesne projekty ogrodzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie.

 Ogrodzenia panelowe ocynkowane

Nasza oferta obejmuje m.in. ogrodzenia panelowe ocynkowane. Metal został pokryty specjalną warstwą ochronną. Pozwala ona na zabezpieczenie całej konstrukcji przed działaniem wilgoci i innych czynników atmosferycznych. Ogrodzenia palisadowe znajdują się bowiem na świeżym powietrzu, dlatego konieczne jest zadbanie o ich wytrzymałość na panujące tam warunki. Do produkcji naszych profili i słupków zastosowano stal odporną na deszcz, wysokie i niskie temperatury czy bezpośrednie nasłonecznienie. Co więcej, istnieje opcja zastosowania malowania proszkowego. W ten sposób można uzyskać dowolny kolor konstrukcji, a nawet poprawić jej wytrzymałość na działanie korozji. Na rynku są bowiem dostępne specjalne farby antykorozyjne, stosowane np. do malowania profili aluminiowych.

 Ogrodzenia nowoczesne w atrakcyjnych cenach

Jako producent ogrodzeń dbamy o to, by zapewniać jak najwyższą jakość naszych wyrobów. Zapewniają one poczucie bezpieczeństwa na danej posesji, a także estetyczny wygląd, pasujący do pozostałych elementów danej nieruchomości. Oferujemy atrakcyjne ceny takich produktów. Ich dokładny koszt wyliczamy bowiem indywidualnie, biorąc pod uwagę zamówiony nakład, cenę dostawy oraz typ współpracy. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy ją w taki sposób, by zapewnić Ci jak najkorzystniejszą ofertę.

Profile aluminiowe zamknięte Profile aluminiowe

Kształtowniki aluminiowe do budowy nowoczesnych systemów ogrodzeń.

Profile ocynkowane zamknięte Profile ocynkowane

Kształtowniki ocynkowane do budowy płotów i innych konstrukcji.

 
Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium