Panele ogrodzeniowe 3D / Ogrodzenie panelowe / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Różnorodne panele ogrodzeniowe 3D

Wykonywanie ogrodzenia to jeden z elementów prac wykończeniowych prowadzonych wokół budynku. Jednymi z najłatwiejszych w montażu i najlżejszych konstrukcji są panele ogrodzeniowe 3D. Te elementy wykonywane są w formie kratownicy stworzonej z łączonych ze sobą prętów stalowych pokrytych warstwą ocynku. Swoją nazwę zawdzięczają przetłoczeniu prętów, dzięki któremu ich profil nie jest płaski, tylko ma ciekawą geometryczną formę.

Wybierając panele ogrodzeniowe 3D, warto zwrócić uwagę na grubość prętów, które zostały wykorzystane do ich produkcji. W zależności od średnicy tego elementu zmieniają się parametry wytrzymałościowe i stabilność całej konstrukcji. Panele dostępne są również w innych wysokościach, dzięki czemu mogą tworzyć ogrodzenie panelowe różnych obiektów. W większości przypadków panele ogrodzeniowe 3D malowane są proszkowo, dlatego możliwy jest wybór odpowiedniej kolorystyki płotu.

Właściwości i zastosowanie paneli ogrodzeniowych 3D

Trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne to najważniejsze cechy, jakimi charakteryzują się panele ogrodzeniowe 3D. Produkty te są zabezpieczone przed wilgocią warstwą ocynku i farby nakładanej proszkowo. Za trwałość odpowiada kratownica z prętów wykonanych z wysokiej jakości stopów żelaza. Warto zwrócić uwagę także na przystępną cenę produktu, łatwość montażu, transparentność przesłony oraz niewielką wagę.

Wspomniane właściwości sprawiają, że panele ogrodzeniowe 3D wykorzystywane są głównie do grodzenia powierzchni zakładów przemysłowych czy obiektów firmowych. Można zastosować je również do wytyczenia i zamknięcia przestrzeni w zabudowie miejskiej lub osiedlach zamkniętych. Otaczane są nimi parkingi wokół marketów lub obiektów administracyjnych. Często panele ogrodzeniowe 3D montuje się wokół ogrodów czy działek rekreacyjnych. Mniej popularne są, jeśli chodzi o ogradzanie domów prywatnych.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium