Profile ocynkowane 3 mm

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile ocynkowane ze ścianką 3mm to profile o największej grubości jaką możemy zaoferować w naszym sklepie. Jest to najwytrzymalsza wersja, która będzie odpowiednia do najcięższych zadań jakie można postawić takim profilom. Będą odpowiednie do budowy nowoczesnych systemów ogrodzeń, a także wiat, bram czy garaży. Posiada powłokę z cynku która tak jak przy wszystkich produktach z tej kategorii chroni stal przed rdzą.

Zapraszamy do wysłania zapytania, lub skorzystania ze strony kontakt, dzięki czemu uzyskasz możliwość kontaktu z osobą która wykona wycenę zamówienia, a także udzieli odpowiedzi na każde pytanie związane z naszymi usługami.

Kształtowniki ocynkowane stalowe, wygięte z blachy 3 mm

W tej kategorii znajdują się profile z najgrubszą ścianką. Dostępne są sześcio i siedmiometrowe sztangi. Jeśli potrzebujesz innych wymiarów niż te, które znajdziesz na liście to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Do czego wykorzystywane są profile z tak grubą ścianką?

Po grubości ścianki widać, że kształowniki ocynkowane mają zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Nie wyginają się, nie pękają.

Konstruktorzy używają tych profili przy konstrukcjach, narażonych na duże obciążenia. W produkcji ogrodzeń wykorzystuje się je przy naprawdę solidnych bramach lub jako duże słupy ogrodzeniowe. Do profili ze ścianką 3 mm można przykręcać ciężkie bramy i inne elementy.

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium