Profile ocynkowane 3 mm / Profile ocynkowane zamknięte / Stal ocynkowana / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Filtruj po atrybutach:

Profile ocynkowane zamknięte o grubości ścianki 3 mm. Najgrubsze profile w naszym asortymencie. Profile wykonane z blachy tej grubości cechują się niezwykle dużą wytrzymałością materiałową. Dodatkowo dzięki powłoce cynkowej są odporne na warunki atmosferyczne co pozwala na szeroką game zastosowań. Chętnie wybierane przez montażystów nowoczesnych ogrodzeń panelowych, bram garaży. 

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Kształtowniki ocynkowane stalowe, wygięte z blachy 3 mm

W tej kategorii znajdują się profile z najgrubszą ścianką. Dostępne są sześcio i siedmiometrowe sztangi. Jeśli potrzebujesz innych wymiarów niż te, które znajdziesz na liście to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Do czego wykorzystywane są profile z tak grubą ścianką?

Po grubości ścianki widać, że kształowniki te mają zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Nie wyginają się, nie pękają.

Konstruktorzy używają tych profili przy konstrukcjach, narażonych na duże obciążenia. W produkcji ogrodzeń wykorzystuje się je przy naprawdę solidnych bramach lub jako duże słupy ogrodzeniowe. Do profili ze ścianką 3 mm można przykręcać ciężkie bramy i inne elementy.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium