Panele ogrodzeniowe czarne

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ilość produktów spełniających kryteria: 4

Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1230x2500 mm Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1230x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe czarne
zobacz więcej
Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1530x2500 mm Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1530x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe czarne
zobacz więcej
Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1730x2500 mm Panel ogrodzeniowy czarny fi 4 mm 1730x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe czarne
zobacz więcej
Panel ogrodzeniowy czarny fi 5 mm 1230x2500 mm Panel ogrodzeniowy czarny fi 5 mm 1230x2500 mm
szt.
Panele ogrodzeniowe czarne
zobacz więcej

Panele ogrodzeniowe czarne

Ogrodzenie wokół budynku powinno być trwałe i zapewniać określony poziom estetyki. Panele ogrodzeniowe 3D to jeden z najtańszych i najszybszych sposobów na wykonanie ogrodzenia. Mają uniwersalny wygląd, nie sprawiają problemów montażowych i zapewniają wystarczający poziom trwałości. Konstrukcje wykonywane są z prętów stalowych, które łączone są ze sobą w formę kratownicy. Całemu elementowi dodatkowo nadawana jest trójwymiarowa forma, co osiągnięto dzięki zastosowaniu przetłoczeń. Po zakończeniu formowania elementy są pokrywane warstwą ocynku i malowane proszkowo. W tej grupie można znaleźć tylko panele ogrodzeniowe czarne o różnych wymiarach.

Jak wybrać panele ogrodzeniowe malowane proszkowo?

Głównym kryterium wyboru paneli ogrodzeniowych 3D jest ich wymiar. Wszystkie konstrukcje mają szerokość 2,5 metra, co ułatwia rozmieszczenie słupków nośnych. Różnice wynikają z wysokości ogrodzenia. Można sięgnąć po trzy warianty w wysokościach od 1230 do 1730 mm. Różnice pomiędzy poszczególnymi elementami ogrodzenia panelowego związane są też z grubości pręta. Można wybierać pomiędzy 4 i 5 mm, co wpływa na sztywność konstrukcji.

Poza wymiarami, innym kryterium wyboru jest wygląd paneli. Każde ogrodzenie panelowe ma podobny wygląd i formę. W ofercie sklepu Ulamex znajdują się panele o takich samych uniwersalnych kształtach przetłoczenia. Dlatego wybór może dotyczyć przede wszystkim kolorystyki. Prezentowane tu panele ogrodzeniowe malowane proszkowo to konstrukcje w kolorze czarnym. Ich kolorystyka sprawdzi się przede wszystkim przy zestawieniu z obiektami miejskimi i przemysłowymi.

Panele ogrodzeniowe 3D - zastosowanie

Panele ogrodzeniowe malowane proszkowo sprawdzają się jako ogrodzenie dowolnych obiektów. Można zastosować je wokół budynków przemysłowych, punktów komercyjnych, czy osiedli mieszkaniowych. Panele ogrodzeniowe czarne szczególnie dobrze prezentują się w obszarach miejskich. Z ich pomocą można stworzyć ogrodzenie wokół placu zabaw, parkingu, czy parku.

 

Interesuje Cię ogrodzenie panelowe? Zapoznaj się z naszym całym asortymentem!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium