Profile ocynkowane 1,5 mm / Profile ocynkowane zamknięte / Stal ocynkowana / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile stalowe ocynkowane o grubości 1,5 mm. Są stosunkowo lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe. Jedne z najczęściej wybieranych grubości na rynku. Bardzo uniwersalne zastosowanie. Dzięki powłoce cynkowej niezwykle odporne na trudne warunki atmosferyczne. 

Pozostałe kategorie:

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Profile stalowe w ocynku - oferta ze ścianką 1,5 mm

W powyższej ofercie przedstawiamy wszystkie kształtowniki ocynkowane zamknięte, które wykonane zostały z blachy o grubości 1,5 mm. Znajdziesz tutaj profile o długości 5 metrów, 6 metrów oraz 7 metrów. Dodatkowo w ofercie z blachy 1,5 mm oferujemy gotowe słupki ogrodzeniowe o długościach: 2000 mm, 2200 mm, 2300 mm, 2400 mm i 2600 mm.

Jak zrobić słupki ogrodzeniowe o dowolnej długości?

A co jeśli będziesz potrzebował słupki ogrodzeniowe o nietypowych długościach? Z reguły nie tniemy profili jednak możemy doradzić jakie sztangi wybrać aby zostało Ci jak najmniej odpadu z profilu. Wyjątkiem może być tutaj przecięcie, profili na pół - wtedy możemy przeciąć dla Ciebie kształtowniki.

W Twoich rękach będzie teraz przecięcie profili przy użyciu szlifierki - powinieneś sobie z tym poradzić. Aby nie było widać miejsca cięcia profili, można jeden koniec zakopać w ziemi natomiast na drugi nałożyć zaślepkę.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium