Profile ocynkowane 1,5 mm

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile ocynkowane 1,5 mm to drugie względem grubości ścianki najcieńsze profile w naszym asortymencie. Grubość ścianki to 1,5mm co sprawia, że mimo większego ciężaru przy porównaniu do cieńszej wersji profilu jest on nieco bardziej wytrzymały. Bieżący wymiar to najpopularniejszy wybór na rynku, a zawdzięcza to niezwykle uniwersalnemu zastosowaniu. Powłoka wykonana z cynku zapewnia niezwykle wysoką wytrzymałość przed wieloma czynnikami z jakimi przychodzi się mierzyć produktom tego typu takimi jak korozja.

Ilość produktów spełniających kryteria: 13

 

 

Profile stalowe w ocynku - oferta ze ścianką 1,5 mm

W powyższej ofercie przedstawiamy wszystkie kształtowniki ocynkowane zamknięte, które wykonane zostały z blachy o grubości 1,5 mm. Znajdziesz tutaj profile o długości 5 metrów, 6 metrów oraz 7 metrów. Dodatkowo w ofercie z blachy 1,5 mm oferujemy gotowe słupki ogrodzeniowe o długościach: 2000 mm, 2200 mm, 2300 mm, 2400 mm i 2600 mm.

Jak zrobić słupki ogrodzeniowe o dowolnej długości?

A co jeśli będziesz potrzebował słupki ogrodzeniowe o nietypowych długościach? Z reguły nie tniemy profili jednak możemy doradzić jakie sztangi wybrać aby zostało Ci jak najmniej odpadu z profilu. Wyjątkiem może być tutaj przecięcie, profili na pół - wtedy możemy przeciąć dla Ciebie kształtowniki.

W Twoich rękach będzie teraz przecięcie profili przy użyciu szlifierki - powinieneś sobie z tym poradzić. Aby nie było widać miejsca cięcia profili, można jeden koniec zakopać w ziemi natomiast na drugi nałożyć zaślepkę.

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium