Gwoździe stalowe i ocynkowane

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gwoździ budowlanych. Stal ocynkowana wykorzystywana do produkcji naszych gwoździ zapewnia im odporność na warunki atmosferyczne oraz znaczną wytrzymałość materiałową. Wyroby stalowe, które sprzedajemy w tej kategorii, znajdują zastosowanie w budownictwie, w zwykłych pracach remontowych czy też przy majstrowaniu w przydomowych warsztatach. Nasze gwoździe budowlane umożliwiają łatwiejsze wbijanie oraz lepsze osadzanie w wykorzystywanym materiale. Zapraszamy do wysłania darmowego zapytania o wycenę.

Ilość produktów spełniających kryteria: 4

Gwoździe Gwoździe
kg.
Gwoździe
zobacz więcej
Gwoździe ocynkowane Gwoździe ocynkowane
kg.
Gwoździe
zobacz więcej
Gwoździe papowe czarne Gwoździe papowe czarne
kg.
Gwoździe
zobacz więcej
Gwoździe pierścieniowe Gwoździe pierścieniowe
kg
Gwoździe
zobacz więcej

Gwoździe w wielu odsłonach

W naszym asortymencie znajdziesz gwoździe do prac budowlanych w wielu odsłonach. To produkty wykonane z drutu stalowego, w wielu przypadkach pokrytego specjalną warstwą cynku. Pozwala ona na uzyskanie konstrukcji odpornej na działanie wilgoci. Takie gwoździe mogą być wykorzystywane także poza budynkiem.

Oferujemy też gwoździe pierścieniowe i wykonane ze stali czarnej. To produkty o okrągłym przekroju wykorzystywane do wielu prac montażowych. W naszym asortymencie znajdziesz również gwoździe papowe – stosowane w dekarstwie. Oferujemy takie produkty z możliwością kupna ich na kilogramy.

Zastosowanie naszych gwoździ ocynkowanych

Gwoździe ze stali ocynkowanej są stosowane w wielu branżach. Jak sama nazwa wskazuje, używa się ich przede wszystkim w budownictwie. Wykorzystywane są one również podczas montażu szalunków. W branży transportowej takie gwoździe stosowane są np. do zbijania palet transportowych. Ważne, aby używać tych ocynkowanych, ponieważ palety niejednokrotnie mają styczność z wodą czy też deszczem. Dzięki powłoce cynkowej są one zabezpieczone przed korodowaniem i mogą być długo eksploatowane.

Innym popularnym zastosowaniem jest wykorzystanie gwoździ podczas montażu szkieletów domków letniskowych, drewnianych garaży oraz różnego rodzaju innych konstrukcji drewnianych. Jest to bardzo szybki i prosty sposób na łączenie ze sobą drewnianych elementów. Nadają się one do mocowania części wykonanych z drewna, betonu, aluminium czy innych metali. Mogą być z powodzeniem stosowane poza budynkami, a także w ich wnętrzu. Nasze gwoździe ogólnego przeznaczenia są chętnie wybierane przez właścicieli firm, wykorzystujących takie elementy w codziennej pracy.

Gwoździe ocynkowane odporne na czynniki atmosferyczne

Najliczniejszą grupą produktów wchodzących w skład naszego asortymentu są wyroby metalowe ocynkowane. Warstwa cynku skutecznie chroni metal przed występowaniem korozji. Takie elementy mogą być więc wykorzystywane na świeżym powietrzu. Nawet po wielu latach użytkowania nie pokrywają się one rdzą, dlatego na dłużej zachowują swoje właściwości i pozwalają na stabilne łączenie różnych elementów.

Ceny naszych gwoździ ustalamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim zamówioną ilość, a także to, czy realizujemy stałą współpracę z danym klientem. Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy dokładną wycenę naszych produktów i zaproponujemy najatrakcyjniejsze ceny oraz możliwość dowozu towaru pod wskazany adres.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium