Profile aluminiowe kwadratowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profil aluminiowy kwadratowy

Aluminium hutnicze powstaje z procesu rafinacji elektrolitycznej glinu w stopionym kriolicie. Metal ten może być poddawany recyklingowi bez utraty swoich właściwości dzięki czemu jest niezwykle ekologiczny. Profile z niego wykonane są niezwykle wytrzymałe i odporne na korozję. Aluminium jest również dużo lżejsze od stali, dlatego może być użyte przy konstruowaniu ogrodzeń lub elementów dekoracyjnych.

Profile aluminiowe kwadratowe i ich właściwości

Cechy aluminium znane i wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu. Do najważniejszych właściwości profili aluminiowych zamkniętych należy odporność na czynniki atmosferyczne. Profile nie ulegają korozji pod wpływem wilgoci. Nie szkodzi im także skrajnie zróżnicowana temperatura czy działanie promieni słonecznych. Profile cenione są również za niewielką wagę i możliwość łatwego formowania.

Profile aluminiowe zamknięte kwadratowe - zastosowanie

Profile zamknięte aluminiowe znajdują zastosowanie głównie na zewnątrz budynku. Coraz większą popularnością cieszą się aluminiowe ogrodzenia ustawiane na słupach z tych wyrobów. Nasza hurtownia profili zamkniętych aluminiowych Ulamex dostarcza produkty firmom profesjonalnie zajmującym się tworzeniem takich ogrodzeń. Elementy mogą stanowić konstrukcję nośną lub być poddawane dalszej obróbce poprzez spawanie w konstrukcję bramy, lub kratownicy.

Profile można zastosować również wewnątrz budynków do tworzenia konstrukcji podwieszanych sufitów czy ram okiennych. Mogą służyć do wykonywania  konstrukcji w łazienkach. Profile można poddać dalszej obróbce i formowaniu. Znakomicie nadają się do łączenia za pomocą tradycyjnych elementów złącznych.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium