Pręty stalowe żebrowane

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Pręty stalowe żebrowane

Pręt stalowy żebrowany wykonany jest z wysokiej jakości stali węglowej. Pręt stalowy żebrowany jest to materiał o wyjątkowej trwałości i odporności na warunku atmosferyczne – zarówno na wysokie temperatury, jak i wilgoć. Sposób wykonania, budowa oraz materiał, z jakiego zostały wykonane sprawiają, że pręty żebrowane są odporne na obciążenia oraz są ognioodporne, dzięki czemu służą jako materiał o podwyższonych właściwościach eksploatacyjnych przystosowany do dużych obciążeń.

Zastosowanie prętów stalowych żebrowanych

Głównym zastosowaniem prętów stalowych żebrowanych jest branża budowlana. Najczęściej stosowane są do wzmocnienia konstrukcji betonowych oraz wznoszenia konstrukcji żelbetonowych. Pręty żebrowane używane są w połączeniu z betonem do wykonywania zbrojeń. Pręty żebrowane wzmacniają całą konstrukcję, która staje się sztywna i odporna. Ruchy i naprężenia wpływające na beton przenoszone są właśnie na pręty żebrowane, których żebrowana powierzchnia sprawia, że beton lepiej trzyma się powierzchni stali. Dzięki prętom żebrowanych cała konstrukcja jest odporniejsza na uszkodzenia.

Pręty stalowe żebrowane są stosowane również jako elementy ogrodzeń lub balustrad.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium