Armatura

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profesjonalna armatura ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna uznawana jest za materiał, który w niedługim czasie w wielu przestrzeniach zastąpi stal czarną. Nierdzewka nie ustępuje tradycyjnym stopom żelaza pod względem parametrów wytrzymałościowych. Jednocześnie domieszki chromu sprawiają, że armatura ze stali nierdzewnej i inne wyroby są odporne na korozję. Materiał ten nie wchodzi też w reakcję z lekkimi kwasami i zasadami, a ponadto ma atrakcyjny błyszczący wygląd.

Armatura ze stali nierdzewnej znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Powszechnie wykorzystuje się ją do tworzenia instalacji przemysłowych szczególnie w zakładach przetwórstwa spożywczego. Produkty wykorzystywane są także jako elementy konstrukcyjne, w których przepływ wewnętrzny nie jest wykorzystywany. Bardzo często armatura ze stali nierdzewnej w postaci kolanek czy zaślepek jest stosowana do budowy ogrodzeń, czy balustrad.

Armatura ze stali nierdzewnej - jak wybrać odpowiedni produkt?

W tej grupie znajdują się elementy pozwalające na wykonanie dowolnej instalacji ze stali nierdzewnej. Poszczególne akcesoria będą przydatne zarówno przy tworzeniu instalacji sanitarnych lub przemysłowych oraz przy wykorzystywaniu rur do konstrukcji budowlanych. Zgromadzona tu armatura ze stali nierdzewnej sprawdzi się w połączeniu z rurami o standardowych średnicach, dostępnych w innych grupach.

Przed wyborem odpowiedniego produktu należy zastanowić się, który z nich będzie nam potrzebny do stworzenia instalacji. Na armaturę ze stali nierdzewnej składają się między innymi łączniki i kolanka, które ułatwiają prowadzenie rur w wybranym kierunku. Dodatkowo można wybrać trójniki i czwórniki służące do rozbudowy sieci i prowadzenia rur jednocześnie w kilku kierunkach. Na zakończeniu biegu montowane są dennice, kołnierze lub korki zaślepiające. Większość produktów różni się między sobą także wymiarami, takimi jak długość, średnica otworu czy grubość blachy wykorzystywanej w procesach metalurgicznych.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium