Hurtownia armatury nierdzewnej

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profesjonalna armatura ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna uznawana jest za materiał, który w niedługim czasie w wielu zastosowaniach zastąpi stal czarną. Nierdzewka nie ustępuje tradycyjnym stopom żelaza pod względem parametrów wytrzymałościowych. Jednocześnie domieszki chromu sprawiają, że armatura ze stali nierdzewnej i inne wyroby są odporne na korozję. Materiał ten nie wchodzi też w reakcję ze słabymi kwasami i zasadami, a ponadto ma atrakcyjny błyszczący wygląd.
Armatura ze stali nierdzewnej znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Powszechnie wykorzystuje się ją do tworzenia instalacji przemysłowych – szczególnie w zakładach przetwórstwa spożywczego. Te produkty wykorzystywane są także jako elementy konstrukcyjne, w których nie jest wykorzystywany przepływ wewnętrzny. Bardzo często armatura ze stali nierdzewnej w postaci kolanek czy zaślepek jest stosowana do budowy ogrodzeń, czy balustrad.

Armatura ze stali nierdzewnej – jak wybrać odpowiedni produkt?

W tej grupie znajdują się elementy pozwalające na wykonanie dowolnej instalacji ze stali nierdzewnej. Poszczególne akcesoria będą przydatne zarówno przy tworzeniu instalacji sanitarnych lub przemysłowych, jak i przy wykorzystywaniu rur do konstrukcji budowlanych. Zgromadzona tu armatura ze stali nierdzewnej sprawdzi się w połączeniu z rurami o standardowych średnicach.
Przed wyborem odpowiedniego produktu należy zastanowić się, który z nich będzie nam potrzebny do stworzenia instalacji. Na armaturę ze stali nierdzewnej składają się między innymi łączniki i kolanka, które ułatwiają prowadzenie rur w wybranym kierunku. Dodatkowo można wybrać trójniki i czwórniki służące do rozbudowy sieci i prowadzenia rur jednocześnie w kilku kierunkach. Na zakończeniu biegu montowane są dennice, kołnierze lub korki zaślepiające. Większość produktów różni się między sobą także wymiarami, takimi jak długość, średnica otworu czy grubość blachy wykorzystywanej w procesach metalurgicznych.
Wszystkie najważniejsze informacje o naszych produktach znajdują się w katalogach. Dzięki temu dopasowanie odpowiedniego elementu armatury nierdzewnej do własnych preferencji jest znacznie łatwiejsze. Pomagamy naszym klientom zdecydować się na odpowiedni produkt. Nasi specjaliści dysponują odpowiednią wiedzą i z pewnością dopasują właściwy model do planowanego zastosowania. W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami.

Jakie elementy armatury nierdzewnej oferujemy?

W skład naszego asortymentu wchodzi armatura nierdzewna w wielu odsłonach. Służy ona do wykonania skomplikowanych systemów, a także montażu innych sprzętów. Wśród dostępnych produktów znajdują się takie wyroby, jak:


• trójniki nierdzewne,
• zawory kulowe,
• dennice kwasoodporne,
• kolanka kwasoodporne,
• korki ze stali nierdzewnej,
• mufy kwasoodporne,
• nyple kwasoodporne,
• redukcje ze stali kwasoodpornej,
• złącza nierdzewne,
• rury ze stali,
• śrubunki nyplowe,
• wywijaki kwasoodporne.


Armatura kwasoodporna jest wykorzystywana do produkcji wielu systemów. Nasz asortyment obejmuje wszystkie produkty niezbędne do stworzenia sprawnie działającej instalacji. Zaopatrujemy m.in. firmy z branży budowlanej, które na co dzień korzystają ze wspomnianych wyrobów. Elementy te znajdują swoje zastosowanie także w przemyśle spożywczym. To produkty bardzo uniwersalne, odporne na działanie wysokich temperatur, kwasów i wilgoci.
Przemysł spożywczy wykorzystuje przede wszystkim armaturę wykonaną ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W trakcie produkcji żywności elementy metalowe mają kontakt ze żrącymi substancjami, zwykle o kwaśnym odczynie. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo produkcji i wytrzymałość stosowanych urządzeń, części konstrukcji maszyn nie mogą wchodzić w reakcję z tymi środkami. Armatura nierdzewna oferowana przez naszą firmę jest też stosowana w wielu innych branżach.

Armatura nierdzewna - kompleksowa oferta dla profesjonalistów

Nasze produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Zaopatrujemy w nie przede wszystkim firmy, a zwłaszcza ekipy montażowe i remontowe. To wyroby wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Materiały te z powodzeniem mogą być stosowane nawet w zakładach przemysłowych, gdzie są narażone na ciągłe działanie kwasów czy wysokie temperatury.
W naszej ofercie można znaleźć wyroby wykorzystywane przede wszystkim przez profesjonalistów. Sprzedajemy je w dużych ilościach, co pozwala na zaoferowanie atrakcyjniejszych cen. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę zakupiony nakład produktów, a także koszty ich dostawy pod wskazany adres. Z tego powodu tak ważne jest skontaktowanie się z nami i poproszenie o wycenę. Z wieloma przedsiębiorcami współpracujemy od lat, dlatego mogą oni liczyć na uzyskanie atrakcyjnych zniżek. Staramy się, by nasza armatura nierdzewna była łatwo dostępna. Wiele produktów mamy w swoim magazynie, dzięki czemu nie ma konieczności oczekiwania na ich wyprodukowanie.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium