Profile zamknięte ze stali S235, profil stalowy, profile stalowe, profile stalowe zamknięte

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile stalowe zamknięte ze stali czarnej

Stal czarna to inne określenie na stop żelaza z węglem, nazywanego często stalą węglową. To najłatwiejszy do wykonania stop, co jednocześnie wpływa na jego niską cenę. Profile stalowe zamknięte ze stali czarnej wykonywane są właśnie z takiej mieszanki. Charakterystyczną cechą jest formowanie blachy w kształt zamkniętego profilu o przekroju prostokątnym lub kwadratowym. Z uwagi na sposób wykonania każdy element jest pusty w środku.

W asortymencie hurtowni Ulamex znajdują się profile stalowe o różnych wymiarach ścian w przekroju, długości, a także grubości zastosowanej blachy. Oferujemy takie produkty z dostawą do klienta. Istnieje możliwość dopasowania długości do potrzeb kupującego. Profile ze stali czarnej da się bowiem z łatwością przycinać, w zależności od miejsca, w którym mają być wykorzystane. To uniwersalne produkty znajdujące swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a także przy budowie ogrodzeń, obiektów mieszkalnych i innych instalacji.

Charakterystyczne cechy profili ze stali czarnej

Jedną z największych zalet produktów z tej grupy jest przystępna cena przy utrzymaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych. Profile stalowe to elementy ze stali czarnej przenoszą bardzo duże obciążenia o wartości zależnej od wymiarów profilu. Można bez obaw podawać je modyfikacjom. Dobrze znoszą spawanie, cięcie, a także obróbkę skrawaniem. To produkty uniwersalne pozwalające na dostosowanie do potrzeb danego klienta. Sprzedajemy je na sztuki, a w razie konieczności osoba zamawiająca może dociąć lub nawiercić takie wyroby w zależności od ich planowanego zastosowania.

Wadą tego materiału jest nikła odporność na korozję i czynniki atmosferyczne. Powierzchnia profili stalowych szybko pokrywa się rdzawym nalotem, a korozja może postępować w głąb blachy. Dlatego stosowanie elementu poza zabudowaniami wymaga pokrycia go warstwą chromu lub farby antykorozyjnej. Takie kroki podejmuje się przede wszystkim w sytuacji, gdy profil stalowy zamknięty ma wchodzić w skład konstrukcji ogrodzenia. Zastosowanie metalu podatnego na działanie korozji w takim przypadku jest nieopłacalne – materiał pokryłby się nalotem nawet w kilka tygodni.

Profile stalowe zamknięte ze stali czarnej – zastosowanie

Najczęściej profile zamknięte ze stali węglowej wykorzystywane są do tworzenia konstrukcji budowlanych. Profile stalowe zamknięte ze stali czarnej sprawdzą się w czasie budowy obiektów wokół domu. Można wykorzystywać je do wznoszenia ogrodzenia czy elementów architektury ogrodowej. Łatwość łączenia poszczególnych fragmentów i sztywność konstrukcji ceniona jest również w ogrodnictwie. Profil stalowy może być wykorzystywany jako podpory do młodych drzew czy krzewów owocowych. Elementy te czasem stanowią prefabrykat, pozwalający na znaczne skrócenie czasu budowy konkretnych obiektów. Gotowe fragmenty konstrukcji są więc wykorzystywane m.in. we współczesnym budownictwie.

Najczęściej wykorzystywane profile zamknięte to:

Profil stalowy – inne nazewnictwo i rodzaje

Przez wiele osób profil stalowy nazywany jest rurą kwadratową. Takie nazewnictwo często spotykamy podczas wycen. Wynika ono z faktu, że dostępne profile mają kwadratowy przekrój, o wymiarach dostosowanych do planowanego zastosowania. W naszym sklepie znajdziesz bowiem produkty tego typu w wielu odsłonach.

Oprócz klasycznych profili posiadamy jeszcze profil bramowy do konstrukcji bram przesuwnych. Zaopatrujemy w takie produkty przede wszystkim przedsiębiorstwa zajmujące się tworzeniem ogrodzeń, w funkcjonalnym, wytrzymałym i estetycznym wydaniu. Elementy stalowe z powodzeniem można bowiem pokryć farbą w dowolnym kolorze, dopasowując je do stylistyki danej nieruchomości.

Profil stalowy – w jakich długościach oferujemy profile?

Profile zamknięte są u nas dostępne przede wszystkim w standardowych sztangach 6-metrowych, ale dostępne są też warianty 12 metrowe o różnych grubościach ścianki. Takie produkty z powodzeniem można również samodzielnie dociąć, w zależności od planowanego zastosowania. Często klienci modyfikują zamówione wyroby stalowe we własnym zakresie. W takich profilach wykonuje się dodatkowe otwory, a także docina się je pod dowolnym kątem.

Jak transportujemy profile zamknięte?

Posiadamy własne auta, którymi dowozimy profil stalowy do klientów w obrębie 150 km od siedziby firmy. W przypadku dalszych tras profile transportujemy przy pomocy spedycji. Dzięki temu oferujemy takie wyroby metalowe z dostawą do klienta na terenie całego kraju. To doskonała wiadomość zwłaszcza dla tych klientów, którzy na bieżąco korzystają z naszych usług. Takim osobom oferujemy także bardzo atrakcyjne stawki, pozwalające na zmniejszenie kosztów produkcji docelowych wyrobów.

Cenę poszczególnych produktów, które obejmuje nasza oferta, wyliczamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę ich typ, nakład oraz lokalizację siedziby klienta. Skupiamy się na tym, aby zapewnić atrakcyjne zniżki i dostępność produktów nawet w bardzo dużych ilościach. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium