Hale namiotowe - elementy montażowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ilość produktów spełniających kryteria: 4

Profil do hal namiotowych 44.4x19 10m Profil do hal namiotowych 44.4x19 10m
szt.
Profile aluminiowe do kedry
zobacz więcej
Profil do hal namiotowych 44.4x19 6m Profil do hal namiotowych 44.4x19 6m
szt.
Profile aluminiowe do kedry
zobacz więcej
Profil do hal namiotowych 44.4x19 8m Profil do hal namiotowych 44.4x19 8m
szt.
Profile aluminiowe do kedry
zobacz więcej
Profile do hal namiotowych 150x88 Profile do hal namiotowych 150x88
szt.
Profile aluminiowe do kedry
zobacz więcej

Czym są hale namiotowe?

Każdy właściciel firmy chciałby, aby jego przedsiębiorstwo dobrze prosperowało i funkcjonowało jak najprężniej. Często jednak inwestycja w nową przestrzeń jest dla wielu firm nieosiągalna. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą hale namiotowe, które są znacznie tańszym sposobem na powiększenie powierzchni magazynowej. Hale namiotowe są coraz chętniej stosowane przez inwestorów.

Czy warto zainwestować w hale namiotowe?

Hale namiotowe to alternatywa dla kosztownej budowy hali magazynowej. Całoroczne hale namiotowe osiągają dowolne wymiary i charakteryzują się odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Hale namiotowe to konstrukcje oparte na profilach stalowych lub aluminiowych. Konstrukcja składa się z dwuspadowego lub wielospadowego dachu pokrytego blachą trapezową lub plandeką. Koszt budowy hali jest zależny od wielu czynników i wyliczany indywidualnie dla każdego klienta. Namiot pokryty PCV będzie znacznie tańszy niż hala wykonana z płyty.

Jak wygląda proces budowy hal namiotowych?

Proces budowy hali namiotowej trwa około 4 do 6 tygodni.

Parametry, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę to wysokość i szerokość hali, materiał konstrukcyjny (stalowy lub aluminiowy), pokrycie dachu oraz liczbę drzwi, bram wjazdowych i okien. Możliwości jest naprawdę wiele – możemy uwzględnić świetlik dachowy lub ograniczyć koszty, zmniejszając liczbę okien, wybrać kolor hali.

Po dopełnieniu formalności w urzędach należy przystąpić do przygotowania prac pod budowę hali namiotowej. Należy zacząć od odpowiedniego przygotowania terenu, a następnie wylewamy fundamenty lub utwardzamy teren, na którym ma stanąć hala. Po tym etapie możemy przystąpić do budowy konstrukcji hali. Do budowy hali namiotowej służą specjalne profile do namiotowych wykonane z wysokiej jakości aluminium.

Z czego wykonać poszycie hali namiotowej?

Poszycie hali namiotowej może być wykonane z membrany PCV blachy trapezowej. Które poszycie wybrać? Z pewnością blacha trapezowa będzie znacznie bardziej trwała od plandeki PCV. Blacha jest twardsza i odporniejsza na niepogodę. Charakteryzuje się lepszą wytrzymałością na niskie i wysokie temperatury. Natomiast plandeka PCV cechuje się niską ceną i szybkością montażu. Jest szczelna i odporna na trudne warunki atmosferyczne.

Reasumując, hale namiotowe to szybki i tani sposób na powiększenie powierzchni magazynowej należącej do naszej firmy. Jeżeli nie chcemy mierzyć się z ogromnymi formalnościami oraz kosztami, jakie wiążą się z postawieniem murowanej hali magazynowej, warto zastanowić się nad inwestycją w hale namiotowe.

W hurtowni stali Ulamex oferujemy stalowe elementy konstrukcyjne niezbędne do budowy hal namiotowych. W ofercie posiadamy wysokiej jakości profile do hali namiotowej wykonane z aluminium. Od wielu lat staramy się sprostać wymaganiom klientów. Chętnie współpracujemy z firmami jako stali dostawcy elementów stalowych. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium