Hale namiotowe - elementy montażowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Czym są hale namiotowe?

Każdy właściciel firmy chciałby, aby jego przedsiębiorstwo dobrze prosperowało i funkcjonowało jak najprężniej. Często jednak inwestycja w nową przestrzeń jest dla wielu firm nieosiągalna. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą hale namiotowe, które są znacznie tańszym sposobem na powiększenie powierzchni magazynowej. Hale namiotowe są coraz chętniej stosowane przez inwestorów.

Czy warto zainwestować w hale namiotowe?

Hale namiotowe to alternatywa dla kosztownej budowy hali magazynowej. Całoroczne hale namiotowe osiągają dowolne wymiary i charakteryzują się odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Hale namiotowe to konstrukcje oparte na profilach stalowych lub aluminiowych. Konstrukcja składa się z dwuspadowego lub wielospadowego dachu pokrytego blachą trapezową lub plandeką. Koszt budowy hali jest zależny od wielu czynników i wyliczany indywidualnie dla każdego klienta. Namiot pokryty PCV będzie znacznie tańszy niż hala wykonana z płyty.

Jak wygląda proces budowy hal namiotowych?

Proces budowy hali namiotowej trwa około 4 do 6 tygodni.

Parametry, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę to wysokość i szerokość hali, materiał konstrukcyjny (stalowy lub aluminiowy), pokrycie dachu oraz liczbę drzwi, bram wjazdowych i okien. Możliwości jest naprawdę wiele – możemy uwzględnić świetlik dachowy lub ograniczyć koszty, zmniejszając liczbę okien, wybrać kolor hali.

Po dopełnieniu formalności w urzędach należy przystąpić do przygotowania prac pod budowę hali namiotowej. Należy zacząć od odpowiedniego przygotowania terenu, a następnie wylewamy fundamenty lub utwardzamy teren, na którym ma stanąć hala. Po tym etapie możemy przystąpić do budowy konstrukcji hali. Do budowy hali namiotowej służą specjalne profile do namiotowych wykonane z wysokiej jakości aluminium.

Z czego wykonać poszycie hali namiotowej?

Poszycie hali namiotowej może być wykonane z membrany PCV blachy trapezowej. Które poszycie wybrać? Z pewnością blacha trapezowa będzie znacznie bardziej trwała od plandeki PCV. Blacha jest twardsza i odporniejsza na niepogodę. Charakteryzuje się lepszą wytrzymałością na niskie i wysokie temperatury. Natomiast plandeka PCV cechuje się niską ceną i szybkością montażu. Jest szczelna i odporna na trudne warunki atmosferyczne.

Reasumując, hale namiotowe to szybki i tani sposób na powiększenie powierzchni magazynowej należącej do naszej firmy. Jeżeli nie chcemy mierzyć się z ogromnymi formalnościami oraz kosztami, jakie wiążą się z postawieniem murowanej hali magazynowej, warto zastanowić się nad inwestycją w hale namiotowe.

W hurtowni stali Ulamex oferujemy stalowe elementy konstrukcyjne niezbędne do budowy hal namiotowych. W ofercie posiadamy wysokiej jakości profile do hali namiotowej wykonane z aluminium. Od wielu lat staramy się sprostać wymaganiom klientów. Chętnie współpracujemy z firmami jako stali dostawcy elementów stalowych. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium