Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

Posiadamy szeroką ofertę profili stalowych ocynkowanych. Różne wymiary i grubości ścianek pozwalają na dopasowanie produktu do konkretnych wymagań. Profile ocynkowane zamknięte cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne co pozwala na uniwersalne zastosowanie. Często wykorzystywane przy montażu nowoczesnych ogrodzeń panelowych, bram przesuwnych i skrzydłowych, garaży. Chętnie wykorzystywane w branży mechanicznej i budowlanej. 

Profile ocynkowane zamknięte

Profile ocynkowane stalowe - towar jak od producenta.

Hurtownia profili ocynkowanych ULAMEX oferuje swoim klientom najwyższej jakości ocynk tak jak u producenta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywiudalnie i z największą starannością. Wszystkie nasze towary składowane są pod dachem, dzięki czemu trafiają do klientów w najlepszym stanie.

Rodzaje profili ocynkowanych w hurtowni ULAMEX

W naszym asortymencie dostępne są dwa rodzaje profili w ocynku. Jednym z nich są profile ze szwem napylonym. Charakteryzują się one dodatkową warstwą ocynku nakładaną już po zgrzaniu kształtownika. Producenci zalecają aby nie dawać tego rodzaju profili o do malowania proszkowego, ponieważ jest niewielkie ryzyko, że farba w miejscu zgrzewu będzie odpryskiwać.

Drugim rodzajem rury kradratowej z taśmy ocynkowanej jest profil ze szwem nienapylonym. Oznacza to, że miejsce zgrzewu kaształtownika pozostaje surowe i nie jest na nie nakładana dodatkowa warstwa. Ten rodzaj profili przeznaczony jest do malowania proszkowego. Zastosowanie podkładu przed pomalowaniem farbą proszkową lub profesjonalną farbą na stal ocynkowaną jest wystarczającym zabezpieczeniem aby profile nie rdzewiały.

Przeznaczenie profili zamkniętych z ocynku.

Profile ocynkowane są bardzo chętnie wybieranym materiałem na nowoczesne ogrodzenia palisadowe. Powodem tego jest oczywiście ich wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne. To wszystko dzięki odpowiedniej warstwie ocynku.

Najpopularniejsze profile ocynkowane kwadratowe.

Najchętniej wybieranym wymiarem profili jest rura kwadratowa 100x100. Montażyści często używają również profili 40x40 oraz 20x20. Większe rozmiary profili kwadratowych użwyane są jako słupy do bram i furtek. Mniejsze z nich są dobrym materiałem na konstrukcję bramy lub furtki.

Profile stalowe prostąkątne

Te kształtowniki najczęściej używane są do budowy przęseł palisadowych. Wyglądem często przypominają deski, dzięki czemu dobrze prezentują się w ogrodzeniach. Są jednocześnie bardzo wytrzymałe i bardzo estetyczne. W malarni proszkowej można im nadać dowolny kolor, dzięki czemu stworzymy indywidualne ogrodzenia.

Jak łączyć ze sobą profile ocynkowane?

Kształtowniki wykonane z taśmy ocynkowanej można łączyć za pomocą nitów lub spawać. W związku z tym, że ocynk może być szkodliwy dla zdrowia, należy odpowiednio przygotować się do jego spawania oraz zapoznać z tematem gorączki cynkowej. Doweidz sie więcej o tym Jak spawać ocynk i czym jest gorączka cynkowa.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium