Panele ogrodzeniowe ocynkowane / Panele ogrodzeniowe 3D / Ogrodzenie panelowe / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Panele ogrodzeniowe ocynkowane/metalowe

Metalowe panele ogrodzeniowe ocynkowane to elementy konstrukcji płotów. Stanowią wypełnienie pomiędzy słupami konstrukcji ogrodzeń stosowanych wokół różnorodnych obiektów. Każdy panel ocynkowany wykonywany jest z odpowiednio ułożonych prętów stalowych połączonych za pomocą spawania. Całość konstrukcji pokryta jest warstwą ocynku, która zabezpiecza je przed korozją. Pręty mogą mieć różną grubość, co wpływa na sztywność konstrukcji.

W tej grupie można znaleźć panele ogrodzeniowe ocynkowane różnorodne pod względem wielkości. Stałym wymiarem jest ich szerokość, która wynosi 2,5 metra. Natomiast w zależności od charakteru ogrodzonej posesji można wybrać panele o wysokości od jednego do dwóch metrów w kilku wariantach.

Panel ocynkowany - właściwości

Wszystkie panele ogrodzeniowe ocynkowane cenione są przede wszystkim za możliwość stosowania ich na zewnątrz budynków. Są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcje są sztywne i stabilne, dlatego stanowią skuteczną zaporę i wyznaczają konkretną strefę.

Produkty z tej grupy charakteryzują się regularnymi wymiarami, co ułatwia obliczenie zapotrzebowania oraz przygotowanie konstrukcji nośnych. Każdy panel ocynkowany jest lekki i sztywny, co ułatwi montaż. Skuteczne systemy mocowania paneli do słupków ułatwiają też rozbiórkę płotu w razie potrzeby.

Gdzie można zastosować panele ogrodzeniowe ocynkowane?

Panele ogrodzeniowe ocynkowane mają bardzo uniwersalne konstrukcje. Wpływa to również na ogromne możliwości ich zastosowania. Najczęściej stosowane są do tworzenia ogrodzenia obiektów przemysłowych. Wznosi się je wokół zakładów produkcyjnych, hal magazynowych czy składowisk materiałów.

Panel ocynkowany jest chętnie wybierany do ogrodzeń w przestrzeni miejskiej. Z jego pomocą można wygrodzić parkingi strzeżone lub place zabaw. Często takie ogrodzenia panelowe zamykają obszar całych osiedli lub teren wokół apartamentowców. Można nimi oddzielić teren prywatny od części publicznej lub stworzyć ogrodzenie boisk sportowych, parków czy stref do wyprowadzania psów.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium