Ceowniki stalowe

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ceownik stalowy – charakterystyka

Ceowniki to wyroby hutnicze, o charakterystycznym przekroju w kształcie litery C, występujące w formie prostych odcinków. Mogą być walcowane lub gięte z metalu. Ceownik stalowy może być wytworzony w wysokiej lub niskiej temperaturze, zyskując tym samym charakterystyczne właściwości. Generalnie, kształtowniki tego typu dzieli się na ceowniki stalowe gorącowalcowane i ceowniki stalowe zimnogięte. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie szeroki wybór takich produktów, o różnych rozmiarach. Dzięki temu na pewno odnajdziecie odpowiedni produkt do realizowanego przez siebie projektu.

Ceownik stalowy - zastosowanie

Ceownik stalowy jest podstawowym elementem konstrukcyjnym, znajdującym zastosowanie w wielu branżach przemysłu i budownictwa. Dzięki charakterystycznemu przekrojowi, jest doskonałym produktem wzmacniającym punkty styku z innymi elementami konstrukcji. Ceownik stalowy może zostać użyty do stabilizacji bram, ścian garaży czy innych konstrukcji metalowych. Jest chętnie stosowanym elementem przy wznoszeniu płotów, dachów i innych części konstrukcyjnych budynku. Ponadto, z ceowników stalowych chętnie korzystają konstruktorzy maszyn i pojazdów.

Ceownik metalowy w różnych wariantach

W naszej hurtowni znajdziecie ceownik metalowy gorącowalcowany, ceownik metalowy zimnogięty oraz ceownik stalowy półzamknięty. Oferujemy produkty wysokiej jakości, o szerokim spektrum zastosowania.

Kiedy wykorzystać nasze ceowniki stalowe?

Ceowniki stalowe gorącowalcowane sprawdzą się w projektach wymagających szczególnej odporności i wytrzymałości. Zastosowanie techniki walcowania na gorąco powoduje, iż produkty te mają jednolitą strukturę. Dzięki temu, zapewniają wyjątkową sztywność i stabilność. Ceowniki stalowe tego typu są chętnie stosowane przy konstrukcjach wymagających zapewnienie wysokiej wytrzymałości na obciążenia – kładek, pomostów, stropów itp.

Z kolei ceowniki stalowe zimnogięte pozwalają na uzyskanie większej elastyczności, przy zredukowaniu masy. Ceowniki tego typu są znacznie lżejsze od swoich odpowiedników i są chętnie stosowane w branży budowlanej. Ceowniki zimnogięte mogą być zastosowane w budowie hal magazynowych, dachów i innych konstrukcji.

Ceowniki stalowe Ulamex – skorzystaj z szybkiego zapytania

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych ceowników stalowych i zachęcamy do złożenia darmowego zapytania ofertowego. Nie ma tego, czego szukasz? Napisz do nas, być może będziemy w stanie zorganizować to dla Ciebie!

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium