Maszyny budowlane JCB
Maszyny budowlane JCB

JCB, a konkretnie J. C. Bamford Excavators Ltd., to brytyjska firma, która od 1945 roku produkuje maszyny budowlane i rolnicze oraz agregaty prądotwórcze. Bamford, założyciel przedsiębiorstwa, w 1953 roku skonstruował pierwszą na świecie koparkoładowarkę. Od początku istnienia firmy dbał o to, aby maszyny przez niego produkowane były innowacyjne, trwałe oraz przystosowane do pracy na małych przestrzeniach i w trudnych warunkach. Chociaż firma stworzona została w Wielkiej Brytanii, to rozrosła się i stała się jedną z najwyższej klasy marek produkujących maszyny budowlane, a jej oddziały można spotkać na 6 kontynentach.

czytaj całość »
Płytki Kraków – jak wybrać płytki na schody, tarasy i do wnętrz?
Płytki Kraków – jak wybrać płytki na schody, tarasy i do wnętrz?

Budując lub remontując dom czy mieszkanie, jesteśmy postawieni przed bardzo trudnym zadaniem – wyborem odpowiednich materiałów i dekoracji. Na rynku jest tak wiele różnych możliwości, wariantów, wzorów i kolorów, że choć w początkowej ekstazie mamy ochotę przeglądać katalogi i odwiedzić sklepy budowlane, to w pewnym momencie jesteśmy zmęczeni ilością opcji. Do tego dochodzi fakt, że wszelkie materiały możemy obejrzeć i zamówić z katalogu, przez Internet, w hurtowni, salonie wnętrz czy markecie budowlanym. Wbrew pozorom urządzanie mieszkania nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, nawet wtedy, kiedy teoretycznie wiemy, czego chcemy.

czytaj całość »
Techniki alpinistyczne w budownictwie. Poznaj możliwości, które dają!
Techniki alpinistyczne w budownictwie. Poznaj możliwości, które dają!

Alpinistyka w budownictwie - od czego to się zaczęło?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu budowanie czegokolwiek na wysokości było dużym wyzwaniem. Dziś jest naprawdę wiele możliwości, by zapewnić skuteczne pięcie się budynków w górę. Jednak kiedy ten już stoi, potrzebuje także zabezpieczenia, konserwacji i wielu innych działań. I właśnie w takiej sytuacji potrzebne są techniki alpinistyczne. Czym są i jaki zakres usług obejmują?

czytaj całość »
Promiennik podczerwieni na taras jako najlepsze ogrzewanie tarasowe
Promiennik podczerwieni na taras jako najlepsze ogrzewanie tarasowe

Jak ogrzać taras przez cały rok?

Poranek na tarasie z kawą w ręku, czytanie książki na świeżym powietrzu czy wieczory spędzone przy grillu to momenty, do których zawsze chętnie wracamy. Chcemy jednak, aby te chwile były dla nas komfortowe, a kiedy temperatura na zewnątrz spada, szukamy czegoś, co zapewni nam ciepło i wygodę. Rozwiązaniem tego problemu są promienniki podczerwieni.

czytaj całość »
Rodzaje i charakterystyka ogrodzeń w budownictwie
Rodzaje i charakterystyka ogrodzeń w budownictwie

Jakie ogrodzenie jest najtańsze? Które ogrodzenie jest najlepsze?

Istnieje mnóstwo rozwiązań jeśli chodzi o ogrodzenia posesji. Możemy postawić ogrodzenie betonowe, drewniane czy nowoczesne ogrodzenie z profili ocynkowanych. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia?

Trendy w ogrodzeniach - które ogrodzenie jest najładniejsze?

Aktualnie w branży ogrodzeniowej przeważają panele ogrodzeniowe. Powodem jest szybki i prosty montaż. Jednak coraz chętniej stawiamy ogrodzenia palisadowe z profili ocynkowanych lub aluminiowych ale dlaczego tak jest?

czytaj całość »
FAQ - Najczęściej zadawane pytania o profile ocynkowane
FAQ - Najczęściej zadawane pytania o profile ocynkowane

Jakie są najczęściej zadawane pytania o profile ocynkowane?

Ile waży profil ocynkowany? Jaką ma długość profil ocynkowany? A czy profil ocynkowany można malować? A czy profil w ocynku można spawać? Potniecie nam profile ocynkowane?

Transportujemy profile ocynkowane zamknięte. Na całą Polskę.

Ile kosztuje tranport do Lublina? Nad morze też wozicie? Macie gdzieś tu blisko magazyn żebym mógł podjechać? Jakim kurierem wozicie te profile?

Zapraszamy do lektury.

czytaj całość »
Nowoczesne ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych - szybko i tanio.
Panele ogrodzeniowe

Dlaczego warto wybrać ogrodzenie z paneli ogrodzeniowych?

Dzisiejsze czasy charakteryzują się szybkością oraz prostotą. Do tego nie możemy zapominać o estetyce. To wszystko tyczy się również ogrodzeń. Każdy chce zamontować takie ogrodzenie samodzielnie, jak najszybciej i żeby było ładne i na lata.

Czy warto postawić ogrodzenie z paneli ogrodzeniowych?

Warto.

czytaj całość »
Profile ocynkowane - materiał na domki mobilne i domki modułowe
Profile ocynkowane - materiał na domki mobilne i domki modułowe

Producenci domków mobilnych i modułowych stawiają na profile ocynkowane.

Profile ocynkowane szturmem wchodzą w rynek budowlany. Zauważyli to producenci domków mobilnych, którzy zaczęli ich używać w swoich konstrukcjach.

Czy profile ocynkowane to trwały materiał budowlany?

Warstwa ocynku chroni profile zamknięte przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu można je używać w różnych konstrukcjach, również zewnętrznych. Mimo trudnych warunków profile nie zardzewieją.

czytaj całość »
Gdzie kupić profile ocynkowane?
Gdzie kupić profile ocynkowane?

Profile ocynkowane łódzkie, profile ocynkowane mazowieckie - profile ocynkowane dowieziemy wszędzie.

Nie wiesz gdzie kupić profile ocynkowane? Masz pytania odnośnie kosztów transportu w różne miejsca w kraju? Nasza firma mieści się w centrum Polski, dzięki czemu bez problemu dostarczamy towar w każdy zakątek Polski.

Jaki jest koszt transportu profili ocynkowanych?

Jak zwykle wszystko zależy od ilości w zamówieniu i odległości na jaką mamy wysłać towar. Ale spokojnie. Dowieziemy wszędzie.

czytaj całość »

Elementy do montażu konstrukcji fotowoltaicznych

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium