Panele ogrodzeniowe malowane proszkowo / Panele ogrodzeniowe 3D / Ogrodzenie panelowe / Oferta

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ogrodzenie jest jednym z ważniejszych etapów budowania domu, a panele ogrodzeniowe są coraz popularniejszym rodzajem ogrodzenia, po jaki sięgają Polacy. Panele ogrodzeniowe są łatwe w montażu i stosunkowo tanie w porównaniu do innych typów ogrodzeń, a jednocześnie jest ogrodzeniem trwałym i wyjątkowo estetycznym.

W ofercie naszej hurtowni posiadamy panele ogrodzeniowe ocynkowane oraz panele ogrodzeniowe malowane proszkowo.

Na czym polega malowanie proszkowe?

Malowanie proszkowe jest dość drogą metodą malowania elementów stalowych, jednak jest to metoda najtrwalsza. Metoda malowania proszkowego polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię materiału, który chcemy pomalować. Metoda malowania proszkowego jest bezpieczna dla środowiska, tworzy na powierzchni materiału grubą powłokę, która jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, jednolita i gładka.

Panel ocynkowany malowany proszkowo - właściwości

Poprawnie pomalowany metodą proszkową panel ogrodzeniowy charakteryzuje się jednolitą powierzchnią oraz brakiem zacieków. Panele ogrodzeniowe ocynkowane z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz. Powłoka cynkowa wyposaża element stalowy w specjalną powłokę ochronną, która zabezpiecza element przed negatywnym wpływem środowisk zewnętrznego między innymi przed deszczem, wysokimi temperaturami, śniegiem i mrozami.

Panele ogrodzeniowe są trwałym materiałem ogrodzeniowym, charakteryzują się sztywną konstrukcją i stabilnością.

Produkty z tej grupy charakteryzują się regularnymi wymiarami, co ułatwia obliczenie zapotrzebowania oraz przygotowanie konstrukcji nośnych. Każdy panel ocynkowany jest lekki i sztywny, co ułatwi montaż. Skuteczne systemy mocowania paneli do słupków ułatwiają też rozbiórkę płotu w razie potrzeby.

Panel ocynkowany malowany proszkowo

Malowanie paneli ocynkowanych nie jest konieczne, ponieważ powłoka cynkowa sama w sobie posiada wiele właściwości ochronnych, jednak jeśli zdecydujemy się na pomalowanie elementów z powłoką cynkową podwyższymy żywotność i wytrzymałość elementów. Należy jednak pamiętać, że elementy pokryte cynkową powłoką malujemy jedynie specjalnie do tego przeznaczoną farbą – farbą na ocynk.

Odpowiednia dobrana farba może być dodatkową ochroną dla elementu cynkowanego. Pamiętajmy, że panele ogrodzeniowe są wystawione na różne warunki atmosferyczne – od wysokich temperatur i słońca po deszcz i śnieg, więc warto zastanowić się nad pomalowaniem paneli ogrodzeniowych farbą na ocynk. W ten sposób przedłużymy jego żywotność, a panel zyska większą odporność na korozję.

Panele ogrodzeniowe, które posiadamy w ofercie, malowane są metodą proszkową. Jest to bardzo popularna i skuteczna metoda malowania różnego typu powierzchni. Podczas malowania proszkowego stosujemy specjalną farbę proszkową. Farba proszkowa jest równomiernie rozprowadzana na powierzchni malowanego materiału. W efekcie uzyskujemy powłokę gładką i estetyczną.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówione ogrodzenie panelowe jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium