Profile ocynkowane 1,25 mm

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile ocynkowane 1,25 mm z najcieńszą ścianką jakie możemy zaoferować w naszym asortymencie. Używane często przy montażu nowoczesnych ogrodzeń czy też płotów. Są one lekkie przez co są doceniane i lubiane przez wielu montażystów ogrodzeń, a duża wytrzymałość jaka je charakteryzuje sprawia, że konstrukcje wykonane z tych profili będą przy odrobinie konserwacji utrzymywały się przez długie lata w nienaruszonym stanie.

Szeroka oferta profili z najcieńszą ścianką 1,25 mm

W tej kategorii znajdziemy najszerszą ofertę profili ocynkowanych. Wykonane zostały z blachy 1,25 mm, dzięki czemy są lekkie i łatwe w przewożeniu. Stosunkowa niska jest ich cena. Spotkamy je w sztangach 4500 mm, 5000 mm, 5500 mm, 6000 mm i 7000 mm. Jednak podobnie jak w przypadku kształtowników ze ścianką 1,5 mm, w ofercie są słupki ogrodzeniowe 2000 mm, 2200 mm i 2400 mm.

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe z profili w ocynku

Pewnie widziałeś już przęsła palisadowe z poziomo ułożonych profili ocynkowanych. Jest to bardzo często wykorzystywany sposób na ogrodzenie posesji. Stosunkowo tanio można wykonać bardzo ładne i nowoczesne ogrodzenie. Nawet samemu. Wystarczy zakupić odpowiednie kształtowniki oraz mieć podstawową wiedzę z zakresu spawania. Jeśli nie chcemy ryzykować spawania ocynku, to jako element złączny można użyc nitów.

Więcej na temat spawania ocynku i gorączki cynkowej znajdziesz w artykule Jak spawać ocynk? Czym jest gorączka cynkowa?

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium