Blachy nierdzewne i kwasoodporne - kwasówka

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Blachy nierdzewne kwasoodporne należą do najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w przemyśle. Dzięki niesamowitej wytrzymałości na przeróżne czynniki zewnętrzne można je wykorzystywać tam, gdzie nie poradziłyby sobie materiały ze stali czarnej. Oferujemy blachy ze stali nierdzewnej – także te wykonane ze stali kwasoodpornej. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli Ci na dopasowanie arkusza blachy nierdzewnej do konkretnego zastosowania. Poza rozmiarami istnieje również możliwość wyboru gatunku blachy, dzięki czemu zamówiony towar będzie miał oczekiwane właściwości i trwałość.

Jakość naszej stali jest cechą, którą możemy zagwarantować. Podczas produkcji stali nierdzewnej ważne jest użycie odpowiednich metali do zabezpieczenia materiału. W przypadku obu tych wariantów wzmacnia się stop poprzez dodanie chromu, a wyjątkowo dla samej stali kwasoodpornej stosuje się także nikiel. Przy wytwarzaniu poszczególnych gatunków stali nierdzewnej główną rolę odgrywają proporcje całej mieszanki, które odpowiadają za właściwości wyprodukowanego surowca.

Ilość produktów spełniających kryteria: 156

  • nowość
  • nowość
Blacha kwasoodporna  0,5x1000x2000  1,4301 poler Blacha kwasoodporna 0,5x1000x2000 1,4301 poler
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 0,8x1250x2500 304/0H18N9 POLER Blacha kwasoodporna 0,8x1250x2500 304/0H18N9 POLER
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 316L  0,6x1000x2000 komin Blacha kwasoodporna 316L 0,6x1000x2000 komin
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 316  0,8x1000x2000 komin Blacha kwasoodporna 316 0,8x1000x2000 komin
kg.
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,6x1250x2500 poler Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,6x1250x2500 poler
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,8x1000x2000 szlif Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,8x1000x2000 szlif
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej
Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,8x1500x3000 szlif Blacha kwasoodporna 0H18N9 0,8x1500x3000 szlif
Blacha zimnowalcowana
zobacz więcej

Jakie właściwości mają blachy nierdzewne i kwasoodporne?

Blachy nierdzewne uzyskuje się poprzez dodanie domieszki chromu (kilkunastu procent). Dzięki temu stal jest odporna na korozję i może być stosowana w wilgotnym środowisku. Ten materiał wytrzymuje również działanie rozcieńczonych roztworów zarówno kwasowych, jak i zasadowych.

Z kolei stal kwasoodporna stanowi jeszcze skuteczniejszą ochronę przed czynnikami kwasowymi. Blacha nie wchodzi w reakcję z substancjami o charakterze kwaśnym o mocy mniejszej niż kwas siarkowy. W przypadku tych stali, po przeprowadzeniu procesu spawania, należy poddać gotowy element obróbce cieplnej. Stal nierdzewna kwasoodporna znajduje więc zastosowanie m.in. w przemyśle, gdzie występują wysokie temperatury, a także szkodliwe substancje chemiczne.

Do czego można wykorzystać nasze blachy nierdzewne?

Najczęściej blachy nierdzewne i kwasoodporne wykorzystuje się w przemyśle i budownictwie. Elementy nierdzewne mogą służyć do wykonywania balustrad i osłon na kolumnach. Z tego materiału wykonuje się również daszki, ramy okienne, wyposażenie basenów itp. Po dalszej obróbce nierdzewka wykorzystywana jest także do tworzenia sprzętów AGD czy elementów maszyn.

Stal kwasoodporna trafia do środowiska agresywnego, takie jak np. instalacje przemysłowe czy zakłady chemiczne. Z uwagi na brak reakcji z wilgocią i substancjami agresywnymi chemicznie, a także piękny połysk, blacha kwasoodporna jest często wykorzystywana do tworzenia ozdób. Wyroby ze stali nierdzewnej dostępne w naszym asortymencie są powszechnie stosowane podczas montażu instalacji, produkcji mebli, oświetlenia i innych elementów wyposażenia wnętrz. Oferujemy produkty szlifowane lub polerowane, co ma ogromne znaczenie w przypadku elementów, które znajdują się w widocznych miejscach.

Blachy nierdzewne kwasoodporne w wielu odsłonach

W swojej ofercie mamy blachy nierdzewne kwasoodporne różniące się od siebie pod względem wielu czynników. Te produkty są sprzedawane na kilogramy. Wśród nich znajdują się blachy z nierdzewki dekoracyjne i kwasoodporne. Różnią się od siebie przede wszystkim pod względem grubości. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie rozwiązanie do planowanego zastosowania produktu. Udostępniamy szczegółową specyfikację, na podstawie której można jeszcze łatwiej zdecydować się na konkretny model blachy nierdzewnej z naszej oferty. Dowozimy zakupione wyroby ze stali nierdzewnej pod wskazany adres. Dysponujemy własnymi pojazdami, a także współpracujemy z firmami kurierskimi.

Ile kosztuje blacha stalowa nierdzewna?

Ceny blach stalowych nierdzewnych i kwasoodpornych dość mocno się wahają w zależności od ich grubości, rozmiarów oraz rodzaju. Niezależnie od tego jaką blachą jesteś zainteresowany, zachęcamy do wysłania zapytania, a nasz zespół wyspecjalizowanych handlowców przygotuje dla ciebie indywidualną wycenę całkowicie za darmo. To Ty decydujesz dalej, czy jesteś zainteresowany dalszą realizacją zamówienia, czy nie. Jesteśmy przekonani, że nasz cennik produktów sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie czekaj, wyślij zapytanie już dziś!

 

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium