Profil bramowy

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Profile bramowe ocynkowane

Profil bramowy wykonany ze stali ocynkowanej zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie bramy przesuwnej. Oferujemy takie produkty w wielu wariantach, co pozwala na ich dopasowanie do konstrukcji ogrodzenia oraz jej wymiarów.
Nasze profile do bramy przesuwnej to elementy półzamknięte. Stanowią one podstawę konstrukcji ogrodzenia – zwłaszcza jej elementów ruchomych. Wykonano je z wytrzymałego metalu, odpornego na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – oferujemy wszystkie niezbędne elementy służące do stworzenia funkcjonalnej i wytrzymałej bramy przesuwnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami:

Zamierzasz zbudować bramę? Przeczytaj nasz artykuł!

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Profile bramowe do bram przesuwnych ze stali ocynkowanej

Profile ocynkowane charakteryzują się wysoką odpornością na obciążenia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz budynków. Powierzchnia profilu pokryta jest powłoką cynkową, dzięki czemu wykazuje właściwości antykorozyjne. Poszczególne elementy wykonane ze stali ocynkowanej nie niszczeją pod wpływem wilgoci.
W skład naszej oferty wchodzą profile wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez kolejne lata. Są one odporne na działanie deszczu, promieniowania słonecznego, a także niskich i wysokich temperatur. Mogą być wykorzystywane bez żadnych problemów przez długi czas – zarówno na prywatnych posesjach, jak i nieruchomościach o innym przeznaczeniu.

Profile do budowy bram w wielu wariantach

W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia panelowe, słupki ogrodzeniowe, profile bramowe pokryte warstwą cynku oraz malowane farbą na ocynk w różnych kolorach. Poszczególne produkty odbiegają od siebie także dokładnymi wymiarami. To z tego powodu z naszej oferty korzystają klienci o różnych potrzebach. Są to zwykle zakłady przemysłowe, a także firmy, które na co dzień zajmują się konstruowaniem ogrodzeń.
Pomagamy naszym klientom wybrać odpowiedni produkt. Bazujemy na ich potrzebach, a także planowanym zastosowaniu elementów metalowych. Nasze profile bramowe można z powodzeniem zmodyfikować, w zależności od aktualnych wymagań. Zostały one wykonane w taki sposób, by pozwalały na wykonanie dodatkowych otworów czy przycięcie zbyt długich fragmentów.

Transport

Hurtownia stali ULAMEX realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny środek transportu. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Wykonamy dokładną wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.
Dostawa jest realizowana przez nas w jak najkrótszym czasie. Pozwala na to fakt, że wiele produktów dostępnych w naszym asortymencie mamy bezpośrednio w naszym magazynie – dzięki temu możemy zapakować je nawet tego samego dnia. Wszystko zależy od wielkości zamówienia, a także adresu, pod który mamy dostarczyć nasze produkty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą firmą.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium