Śrubunki kwasoodporne

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Śrubunek kwasoodporny

Śrubunki to niezwykle przydatne części instalacji wodnych, gazowych, instalacjach centralnego ogrzewania czy sprężonego powietrza. Składa się on z trzech gwintowanych części:

  1. części lewej - posiada ona gwint na stronie zewnętrznej oraz zaczep z wypukłym pół-denkiem na stronie wewnętrznej.
  2. nakrętki - z wewnętrznym gwintem, która z jednej strony posiada zredukowaną średnicę pasującą do poprzedniej części śrubunku.
  3. części prawej - która posiada na stronie wewnętrznej wyprofilowane pół-denko pasujące do części lewej oraz gwint zewnętrzny pasujący do nakrętki a na części zewnętrznej kolejny gwint służący do zamocowania rury.

Całość służy do łączenia rur w konstrukcjach, w których każda nieszczelność musi być jak najszybciej naprawiona bez wymiany całej instalacji. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia odporność na korozję i trwałość na długie lata.

Śrubunki kwasoodporne w hurtowni Ulamex

Jeśli jesteś montażystą instalacji gazowych, wodnych lub centralnego ogrzewania i interesuje Cię zakup większej ilości elementów, które posiadamy w ofercie, zapraszamy do wysłania bezpłatnego zlecenia wyceny, a nasi handlowcy stworzą korzystną ofertę oraz skontaktują się w celu ustalenia możliwości transportu i udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat sprzedaży.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium