Ceowniki stalowe ocynkowane

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Ceowniki ocynkowane to elementy metalowe – walcowane lub gięte. Ich nazwa wynika z tego, że przekrojem przypominają literę C. Ceowniki są rodzajem kształtowników stalowych, tuż obok kątowników, zetowników czy teowników.

Ceowniki z blachy ocynkowanej znajdują zastosowanie przede wszystkim przy wznoszeniu konstrukcji w przemyśle. Wykorzystuje się je także podczas budowy mostów, bram, pojazdów czy elementów infrastruktury drogowej. Poszczególne produkty różnią się od siebie dokładnymi wymiarami. Każda konstrukcja wymaga bowiem zastosowania nieco innego modelu elementów, jakimi są ceowniki ocynkowane. Hurtownia ULAMEX oferuje kilka wariantów sztang do samodzielnego przycinania i stosowania zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Ilość produktów spełniających kryteria: 5

 

Zastosowanie ceowników ocynkowanych

Ceowniki stalowe ocynkowane mają uniwersalne zastosowanie. Często są wykorzystywane przy montażu nowoczesnych ogrodzeń panelowych. Używane są również w przemyśle stolarskim czy mechanicznym. Ceowniki są dość łatwe w obróbce i zapewniają równocześnie dużą wytrzymałość materiałową. Nasza hurtownia oferuje uniwersalne produkty tego typu – pozwalające na wykorzystanie do wielu zadań.


Ceowniki ocynkowane są wykorzystywane również w trakcie prac remontowych w prywatnych domach. Istnieje opcja ich docięcia, a nawet wywiercenia dodatkowych otworów. Profile ocynkowane zostały zabezpieczone przed działaniem wilgoci, a co za tym idzie – powstawaniem korozji. Pozwalają więc na wykorzystanie także w przestrzeniach poza budynkiem, narażonych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. To z tego powodu często są stosowane w elementach infrastruktury drogowej, a nawet ogrodzeniach.

Ceowniki ocynkowane w naszym asortymencie

Ceownik ocynkowany musi być dostosowany do zadania, do którego zamierzasz go wykorzystać. Z tego powodu nasza oferta obejmuje produkty w wielu rozmiarach. Każdy profil został ocynkowany, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Z chęcią służymy radą, gdy klient nie wie, jaki rozmiar ceownika sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnego zastosowania. Dokładne wymiary i dodatkowe informacje znajdziesz też w opisach naszych produktów na stronie.


Każdy produkt jest dostępny w formie całej sztangi. Nie docinamy naszych ceowników, ale możesz zrobić to samodzielnie w późniejszym czasie, dopasowując wymiary elementu do miejsca, w którym ma się znaleźć.
Ceowniki to funkcjonalne produkty wykorzystywane zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i zakłady przemysłowe. Są wytrzymałe, uniwersalne i umożliwiają swobodną modyfikację, w zależności od ich planowanego zastosowania.

Sprawdź nasze artykuły:

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium