Stopnie schodowe WEMA

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Stopnie metalowe schodowe WEMA.

Stopnie WEMA, które można znaleźć w naszej ofercie, są idealne do stosowania w miejscach gdzie bezpieczeństwo jest najważniejsze: w biurach, magazynach czy fabrykach. Dzięki swojej wytrzymałości oraz odporności na działanie wilgoci czy chemikaliów istnieje znikoma szansa na zepsucie się stopni. Ich montaż jest niezwykle prosty, dlatego w przypadku konieczności wymiany jednego z nich wystarczy wymontować tylko uszkodzony stopień, a nie całą konstrukcję.

Polecane kategorie:

 

Sprawdź nasze artykuły:

Dowiedz się, jak przechowywać produkty stalowe!

Do czego służą płaskowniki?

Zalety i zastosowanie krat WEMA

Stopnie metalowe schodowe – wykonanie

Stopnie metalowe schodowe wykonane są ze zgrzewanych i prasowanych krat. Staranność wykonania i wysoka jakość materiałów sprawiają, że nasze stopnie metalowe są odporne na warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie. Stopnie metalowe idealnie nadają się do wymagającego środowiska, gdzie ich eksploatacja będzie na wysokim poziomie. Stopnie metalowe, które posiadamy w ofercie są ocynkowane, dzięki czemu zyskują dodatkowe właściwości wytrzymałościowe – antykorozyjne oraz zabezpieczenie przed wilgocią i trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Transport

Hurtownia stali Ulamex realizuje dostawy w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z firmami. Zamówiony towar jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka dni roboczych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy własny transport. Jeśli chcesz poznać ceny oferowanych przez nas produktów, wyślij do nas darmowe zapytanie. Zrobimy wycenę i skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium