Kontakt i dane firmy

 

Ulamex - kontakt

Kontakt

Wybierz województwo:

Wybierz dział:

Stal ocynkowana

Stal nierdzewna i aluminium

Stal czarna

Fotowoltaika

 
Kierownik
Adrian Iskierka
adrian.iskierka@ulamex.com.pl
123 456 789
 
Anna Wojtyś
ania@ulamex.com.pl
539 735 963
 
Paulina Mizerska
paulina.mizerska@ulamex.com.pl
882 350 556
 
Marcin Marzec
marcin.marzec@ulamex.com.pl
729 052 528
 
Marcin Kurzyk
marcinkurzyk@ulamex.com.pl
600 962 296
 
Lada
ulamex@ulamex.com.pl
44 7 109 100
 
Tomasz Dula
tomasz@ulamex.com.pl
698 040 115
 
Izabela Maj
izabela@ulamex.com.pl
539 737 955
 
Anna Rzymkowska
anna.rzymkowska@ulamex.com.pl
789 195 549
 
Magda Latocha
magda@ulamex.com.pl
698 052 555
 
Krzysztof Robak
krzysztof.robak@ulamex.com.pl
784 605 646
 
Małgorzata Fidala
malgorzata.fidala@ulamex.com.pl
729 052 523
 
Marcin Rak
marcin.rak@ulamex.com.pl
784 605 643
 
Marcin Lesiewicz
marcin@ulamex.com.pl
608 481 200
 
Magda Wieczorek
magdalena.wieczorek@ulamex.com.pl
729 052 524
 
Kamil Wosik
kamil@ulamex.com.pl
506 438 305
 
Małgorzata Kolano
malgorzata@ulamex.com.pl
508 496 525
 
Lada
ulamex@ulamex.com.pl
44 7 109 100
 
Klaudia Wiśnik
klaudia.wisnik@ulamex.com.pl
506 438 289
 
Robert Marcinkowski
robert@ulamex.com.pl
668 319 900
 
Sylwia Kryczka
sylwia.kryczka@ulamex.com.pl
882 350 557
 
Wiktoria Rakowska
wiktoria.rakowska@ulamex.com.pl
729 052 522
 
Sylwia Ekiel
sylwia.ekiel@ulamex.com.pl
729 052 521
 
Marlena Kister
marlena.kister@ulamex.com.pl
690 393 081
 
Aneta Szulowska
aneta.szulowska@ulamex.com.pl
507 698 192

Wybrane województwo:

Wybrany dział:

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium