Elementy balustrad / barierki na balkony

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Elementy balustrad ze stali nierdzewnej, barierki na balkony - hurtownia ulamex.com.pl

Stal nierdzewna jest materiałem, których chętnie wykorzystuje się do tworzenia konstrukcji zewnętrznych. Domieszka chromu zabezpiecza przed utlenianiem się żelaza, a ponadto nadaje stali wyjątkowy połysk. W domach jednorodzinnych, obiektach usługowych czy centrach handlowych powszechnie stosowana jest do tworzenia balustrad. W tej grupie znajdują się elementy balustrad ze stali nierdzewnej, które gwarantują wysoki poziom estetyki i żywotność ogrodzenia.

Elementy balustrad ze stali nierdzewnej można wykorzystać do tworzenia poręczy o dowolnej konstrukcji. Ułożone w odpowiedni sposób sprawdzą się do zabezpieczenia balkonów czy tarasów. Można układać je w ciągi prowadzące wzdłuż schodów lub zabezpieczających obszar na zewnątrz budynków. Blaszka montażowa czy wykonane ze stali nierdzewnej kolanko ułatwią montaż. Ponadto wśród produktów znajdzie się klamka nierdzewna do zestawienia z estetyką balustrad.

Barierki na balkony

W tej grupie można znaleźć wszystkie produkty potrzebne do stworzenia funkcjonalnej balustrady zewnętrznej. Akcesoria wykończone są w taki sposób, żeby dopasować się do pozostałych przy minimalnym nakładzie pracy i potrzebie modernizacji. Podstawowym elementem balustrady są rury nierdzewne, które umieszcza się na szczycie wzdłuż ciągu. Sporą część asortymentu stanowią kolanka montowane w miejscach zakręcania biegu schodów. W zależności od typu konstrukcji można wybrać kolanka uformowane pod różnym kątem, a nawet konstrukcje skrętne czy przegubowe. Ponadto w tworzeniu konstrukcji przydatne będą rury przelotowe do łączenia balustrady, a także podstawy słupków.

Elementy balustrad ze stali nierdzewnej to także akcesoria potrzebne do estetycznego wykończenia ciągu. Znajdują się tu między innymi zaślepki, które montowane są na końcu ciągu wewnątrz rury. Ciekawie prezentują się kule nierdzewne, które poza funkcjonalnością pełnią również funkcje dekoracyjne. Wśród pozostałych przedmiotów można znaleźć blaszki montażowe albo wiele typów rozet dekoracyjnych. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium