ELEMENTY BALUSTRAD / BARIERKI NA BALKONY

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Elementy balustrad ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna znajduje szerokie zastosowanie w tworzeniu konstrukcji zewnętrznych. Dodatek chromu chroni żelazo przed korozją i dodaje charakterystycznego blasku powierzchni metalu. Jest chętnie stosowana w budynkach jednorodzinnych, obiektach usługowych i centrach handlowych. Powszechnie używa się jej do tworzenia barierek lub balustrad. Elementy te prezentują się estetycznie i są niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Balustrady ze stali nierdzewnej są wszechstronne i nadają się do różnych poręczy. Doskonale sprawdzają się na balkonach, tarasach, schodach i w otoczeniu budynków. Montaż jest ułatwiony dzięki specjalnym blaszkom montażowym i kolankom ze stali nierdzewnej.

Asortyment naszej hurtowni obejmuje również estetyczne klamki nierdzewne, idealnie pasujące do balustrad. 

 

Barierki na balkony

W tej grupie można znaleźć wszystkie produkty potrzebne do stworzenia funkcjonalnej balustrady zewnętrznej. Akcesoria wykończone są w taki sposób, żeby dopasować się do pozostałych przy minimalnym nakładzie pracy i potrzebie modernizacji. Podstawowym elementem balustrady są rury nierdzewne, które umieszcza się na szczycie wzdłuż ciągu. Sporą część asortymentu stanowią kolanka montowane w miejscach zakręcania biegu schodów. W zależności od typu konstrukcji można wybrać kolanka uformowane pod różnym kątem, a nawet konstrukcje skrętne czy przegubowe. Ponadto w tworzeniu konstrukcji przydatne będą rury przelotowe do łączenia balustrady, a także podstawy słupków.

Elementy balustrad ze stali nierdzewnej to także akcesoria potrzebne do estetycznego wykończenia ciągu. Znajdują się tu między innymi zaślepki, które montowane są na końcu ciągu wewnątrz rury. Ciekawie prezentują się kule nierdzewne, które poza funkcjonalnością pełnią również funkcje dekoracyjne. Wśród pozostałych przedmiotów można znaleźć blaszki montażowe albo wiele typów rozet dekoracyjnych. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium