Hurtownia stali nierdzewnej

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową oraz nie docinamy profili na wymiar.

Sprawdź nowy asortyment profili aluminiowych!

W pierwszej kolejności realizujemy zapytania biznesowe.

Stal nierdzewna - sklep i hurtownia Ulamex

Coraz większym zainteresowaniem ze strony branży budowlanej cieszy się stal nierdzewna. Sklep i hurtownia Ulamex ma w swojej ofercie wiele wyrobów wykonanych z tego materiału.

Do tworzenia konstrukcji nierdzewnych wykorzystywane są przede wszystkim: pręty nierdzewne, profile ze stali nierdzewnej i blacha nierdzewna. Przy budowie instalacji wodnych czy spożywczych przydatne będą rurki nierdzewne lub płaskownik nierdzewny. Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się armatura nierdzewna czy elementy balustrad zewnętrznych.

Co ciekawe, stal nierdzewna często przedstawiana jest pod nazwą INOX (z ang. inoxydable), co znaczy "nieutleniający się".

Wszystkie produkty ze stali nierdzewnej, które znajdują się w naszym asortymencie, dostępne są w kilku wariantach. Dzięki temu można łatwiej wybrać odpowiedni produkt i dopasować go do potrzeb tworzonej konstrukcji.

Sklep ULAMEX oferuje transport materiałów do klienta lub odbiór osobisty z magazynu. Nasza firma ma wiele lat doświadczenia w dystrybucji stali nierdzewnej na całą Polskę.

Home page do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium